سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 290

موضوع: ارزيابي مدارك توسط انجمن مهندسين استراليا

1. Top | #21

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newlife نمایش پست ها
    توی هر تاپیکی گذاشتی لینکش رو براش پیام خصوصی کن. میبینه حتما.
    forums.persianinoz.com/thread13-47.html
    اینجا هم خوبه.
    ممنون از راهنماییت دوست بزرگوار

2. Top | #22

میزان امتیاز
    87
    سلام خدمت moom237و امیدوارم که مشکلت به زودی حل بشه
    من کم نگران شدم چون دارممدارکمو میدم برای ترجمه که آپلود کنم
    من هم تو یه بخش هایی برای اینکه مدلی که برای کارم استفاده کردم رو تشریح کنم از متن خود کتاب راهنماش استفاده کردم که قاعدتاً کار عجیب یا خلاف اخلاق حرفه ای نکردم و متن اصلی کارهایی که انجام دادم دقیقاً متن خودمه با این توضیح که چون خیلی با وسواس نوشتمش سعی کردم از کلمات تخصصی و ادبیات آکادمیکی استفاده کنم که باعث شده یکم نگران بشم که نکنه فکر کنن کپی شده
    شما چه میزان از متنتون از منابع اینترنتی بوده؟
    ممنون

3. کاربر مقابل از hamsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

nazanin8610 (2015/08/04)

4. Top | #23

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    سلام خدمت moom237و امیدوارم که مشکلت به زودی حل بشه
    من کم نگران شدم چون دارممدارکمو میدم برای ترجمه که آپلود کنم
    من هم تو یه بخش هایی برای اینکه مدلی که برای کارم استفاده کردم رو تشریح کنم از متن خود کتاب راهنماش استفاده کردم که قاعدتاً کار عجیب یا خلاف اخلاق حرفه ای نکردم و متن اصلی کارهایی که انجام دادم دقیقاً متن خودمه با این توضیح که چون خیلی با وسواس نوشتمش سعی کردم از کلمات تخصصی و ادبیات آکادمیکی استفاده کنم که باعث شده یکم نگران بشم که نکنه فکر کنن کپی شده
    شما چه میزان از متنتون از منابع اینترنتی بوده؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    راستش منم عین شما فقط مباحث علمی رو که بهش استناد کردم از تو منابع اینترنتی در آوردم و این کاملا کار درستیه!!!
    نمی دونم چرا گیر داده و اگه جوابشو بخونید گفته که تو اپیزود رو کپی کردی!!!
    من نمیدونم اعتراض بکنم یا نه؟ چون اگه اعتراض نکنم یعنی جرمی که نکردم رو به گردن گرفتم و این خیلی بده!
    من حتی این پروژه رو تو یه کنفراس داخلی ارائه دادم و تو اپیزودم به این موضوع اشاره کردم!!!

5. Top | #24

میزان امتیاز
    87
    من هم در بخشی از کارم برای مقایسه بین دو رویکرد مختلف در مدیریت، حدود 3و4 خطی رو در این باب از یک کتاب کمک گرفتم
    راستش بعد از اینکه کیس شما رو خوندم، حتی وسواس شدم بشینم متنم رو ویرایش کنم و کلمات آکادمیک و سنگینو بردارم تا متنم ساده تر بشه و اسسور رو به این نتیجه نرسونه که چون متن خیلی حرفه ای نوشته شده حتما از جایی کپی شده، البته خیلی زورم میاد چون چند ماهه که درگیر نوشتنش هستم و واقعا هیچ ایده ای رو کپی نکردم و دقیقا کار واقعی هست که تو 3 تا پروژه انجام دادم
    گیج شدم راستش که چه کنم؟ به ذهنم زده اون تیکه رو خودم ارجاع بدم به متن خود استاندارد و بگم که طبق تعریفی که خود استاندارد... از خودش داره ... و بعد بگم که طبق مقایسه ای که من انجا دادم ...
    به نظرم شما هم به جای مقاومت سعی کن یه اپیزود ساده دیگه بنویسی اینجوری کارت سریعتر پیش میره
    موفق باشی

6. Top | #25

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    راستش من فعلا دارم از دوستان مشاوره می گیرم و منتظرم ببینم نظر آقای دامون هم چیه بعدش تصمیم بگیرم ببینم چیکار کنم!!!

7. Top | #26

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    من هم در بخشی از کارم برای مقایسه بین دو رویکرد مختلف در مدیریت، حدود 3و4 خطی رو در این باب از یک کتاب کمک گرفتم
    راستش بعد از اینکه کیس شما رو خوندم، حتی وسواس شدم بشینم متنم رو ویرایش کنم و کلمات آکادمیک و سنگینو بردارم تا متنم ساده تر بشه و اسسور رو به این نتیجه نرسونه که چون متن خیلی حرفه ای نوشته شده حتما از جایی کپی شده، البته خیلی زورم میاد چون چند ماهه که درگیر نوشتنش هستم و واقعا هیچ ایده ای رو کپی نکردم و دقیقا کار واقعی هست که تو 3 تا پروژه انجام دادم
    گیج شدم راستش که چه کنم؟ به ذهنم زده اون تیکه رو خودم ارجاع بدم به متن خود استاندارد و بگم که طبق تعریفی که خود استاندارد... از خودش داره ... و بعد بگم که طبق مقایسه ای که من انجا دادم ...
    به نظرم شما هم به جای مقاومت سعی کن یه اپیزود ساده دیگه بنویسی اینجوری کارت سریعتر پیش میره
    موفق باشی
    من چند دقیقه پیش با یکی از دوستان صحبت می کردم، ایشونم همین رو بهش گفتن که کپی کردی. پس سعی کنید قضیه رو جدی بگیرین. تازه حالا ایشون دوران تحصیلش نمره اول امیرکبیر بوده. و همه اپیسودها رو از پایان نامه اش نوشته بود. موفق باشید
    ویرایش توسط Newlife : 2015/04/23 در ساعت 03:13 PM

8. Top | #27

میزان امتیاز
    87
    Newlife ممنونم ازت
    شما هم موفق باشید

9. Top | #28

میزان امتیاز
    22
    سلام دوستان. من ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴ فرستادم مدارکو برای اسسمنت. مکانیک. هنوز هیچ خبری نشده.
    دوستان دیگه هم هستن تو این حول و حوش؟

10. Top | #29

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafer_Aus نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴ فرستادم مدارکو برای اسسمنت. مکانیک. هنوز هیچ خبری نشده.
    سلام
    من 28 ژانویه2015 سابمیت کردم الان پروندم در حال بررسیه!!!
    مال شما دیر شده انگار!!!

11. Top | #30

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafer_Aus نمایش پست ها
    شش ماه شده یعنی؟؟؟شما دیگه رکورد زدین، سه ماهه میاد جواب اسسمنت البته اگه گیر نداشته باشی

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین