سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 19272829
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 290

موضوع: ارزيابي مدارك توسط انجمن مهندسين استراليا

1. Top | #281

تخصص
    مهندس مخابرات
    میزان امتیاز
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز1360 نمایش پست ها
    سوالی داشتم اگه کسی راهنماییم کنه ممنونم
    واسه کسی که سابقه کاری نداره میتونه مدرک لیسانس و فوق لیسانسشو از سازمان مهندسی استرالیا اسسمنت بگیره و بدون سابقه کاری CDR بنویسه!!!؟؟؟؟؟
    همچنین با امتیاز 55 واسه مهندسی برق مخابرات از کدوم ایالت ها میشه اسپسانسر شیب گرفت؟؟
    پروژه پایان نامه ارشد رو میشه بعنوان یکی از سه پروژه CDR درcdrش بنویسه
    ممنونم از جواب دقیق دوستان
    بله إپيزود هارو از فعاليت هاي دانشگاهي تون بنويسين...تز ليسانس...مقاله خاي فوق ليسانس....

2. Top | #282

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان. من مهندسی مکانیک لیسانس (دانشگاه آزاد با معدل بالا)هستم. برای اسسمنت engineering australia اقدام کردم. یه سری مدارک جانبی و دوره هایی که رفتم رو تو Cv ام ذکر کرده بودم. در جواب assessor ازم خواست اون مدارک رو بفرستم شاید منو بتونه proffessional engineer اسس کنه. پایینه همون صفحه یه کادری هست به اسم additional comments from applicant . میخواستم بپرسم کسی میدونه بهتره چه چیزی اینجا بنویسم و چه توضیحاتی بدم که proffessional engineer اسس بشم. ممنون از لطف همه دوستان بزرگوار

3. Top | #283

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    0
    سلام من فوق لیسانس صنایع هستم و میخوام مدارک رو برای اسسمنت به سازمان مهندستان بفرستم سوالم این هست برای محاسبه سابقه کار لازم است دراین مرحله هم سابقه کار از بیمه جمع بکنم هم نامه اشتغال به کار با شرح وظایف از شرکت هایی که اونجا کار کردم؟

4. Top | #284

تخصص
    مهندس پتروشیمی
    میزان امتیاز
    0
    درود بر همگی
    من میخام career episode بنویسم.کلیات کار رو طبق رهنمای EA می دونم ولی میخام یک نمونه موفق CE رو هم ببینم
    اگه دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم
    رشته م مهندسی شیمی -گرایش پتروشیمی هست و 15 سال در صنعت پتروشیمی سابقه کار دارم

5. Top | #285

میزان امتیاز
    0
    با سلام
    به همه دوستان
    من در حال تهيه مدارك براي سازمان مهندسين استراليا هستم و يه سوال دارم
    من يكبار سال 88 كه cdr كاغذي بود براي سازمان مهندسين همه مدارك منهاي ايلتس فرستادم و كد cid هم دريافت كردم ولي به خاطر عدم پيگيري و عدم ارسال نمره زبان اسس نشدم.با توجه به اينكه محل كارم تغيير نكرده و همان زمينه قبلي كار ميكنم ايا بايد پروژه ها را تغيير بدم ؟لطفا در صورت امكان راهنمايي نماييد.با تشكر

6. Top | #286

تخصص
    برنامه ریزی و کنترل پروژه
    میزان امتیاز
    0
    با سلام
    میخواستم بدونم مدرک لیسانس صنایع تولید صنعتی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد اصفهان مورد تایید قرار میره

7. Top | #287

میزان امتیاز
    0
    با سلام
    به همه دوستان
    من در حال تهيه مدارك براي سازمان مهندسين استراليا هستم و يه سوال دارم
    من يكبار سال 88 كه cdr كاغذي بود براي سازمان مهندسين همه مدارك منهاي ايلتس فرستادم و كد cid هم دريافت كردم ولي به خاطر عدم پيگيري و عدم ارسال نمره زبان اسس نشدم.با توجه به اينكه محل كارم تغيير نكرده و همان زمينه قبلي كار ميكنم ايا بايد پروژه ها را تغيير بدم ؟لطفا در صورت امكان راهنمايي نماييد.با تشكر

8. Top | #288

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    از ان زمان تا کنون نیازمندیهای انجمن مهندسین در مورد سی دی ار تغییرات زیادی کرده . پیشنهاد میکنم حتما بوکلتهای جدید را مطالعه کنید و پروژه ها را بر ان اساس تغییر دهید

9. Top | #289

میزان امتیاز
    87
    سلام به همه دوستان؛ من متاسفانه اسسور روی سی دی آر هام ایراداتی گرفته بود که به دلیل مشکلات شخصی نتونستم تا الان سی دی آر های جدید رو نهایی کنم و مهلت 6 ماهه ای که تو سایت EA نوشته شده داره تموم میشه؛ به نظرتون اگه ازش درخواست کنم تمدیدش می کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

10. Top | #290

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    2
    سلام دوستان، اسسو کامنت زیر رو در مورد سی دی آر من داده:
    As evidenced by the submitted Career Episodes and work experience documents, your work experience with Company is not relevant to Professional Industrial Engineering. Consequently it cannot be recognised and you will also have to provide 2 new Career Episodes based on project work conducted during your University studies. Please also note that Engineers Australia allows only one opportunity to address any shortcomings in applications. Therefore, your application will be finalised based on the information and/or documents provided in the next submission

من دانشگاه سکشن یک بودم. دو تا سوال دارم الان: یکی اینکه اگه پروژه های کارشناسیم هم اونی که اینا میخوان نشه بعد نتیجه چی میشه؟ و دوم اینکه آیا ارزیابی من که فست ترک بود با سابمیت اپیزود های جدید از فست ترک خارج میشه؟

صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 19272829