سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 290

موضوع: ارزيابي مدارك توسط انجمن مهندسين استراليا

1. Top | #11

میزان امتیاز
    0
    با سلام خدمت همه دوستان. یه سوال دارم که جوابش رو جایی ندیدم:
    با توجه به سکشن بندی جدید دانشگاههای ایران توسط دولت استرالیا، مسئله امتیاز بندی کاملا" مشخصه که افرادی که در دانشگاههای سکشن 2 لیسانس گرفتند 10 امتیاز از مدرک تحصیلیشون می گیرند و این امتیاز هم توسط اداره مهاجرت تعیین میشه. حالا آیا این احتمال وجود داره که:
    سازمان اسس کننده مدرک تحصیلی در مرحله قبل از رسیدن به مرحله اداره مهاجرت، شما رو با یه رزومه قوی و CDR خوب به عنوان PROFESSIONAL اسس کنه؟ (اهمیت این موضوع اینجا مشخص میشه که شما میتونی از لیست مشاغل SOL، مشاغل PROFESSIONAL رو انتخاب کنید. نمونه مثالش هم خود بنده هستم که مهندسی برق قدرت خوندم ولی به خاطر سکشن 2 بودن دانشگاهم شاید به عنوان Electrical Engineer Technician اسس بشم که این ارزیابی عملا" بدرد اداره مهاجرت نمی خوره و ارزیابی Electrical Engineer Technician طبق توضیحات SOL لیست بایستی از سازمان TRA انجام بشه.آیا این مسئله صحت داره؟

2. Top | #12

میزان امتیاز
    46
    با درود
    دامون عزیز؛
    من در تیر 80 در رشته تاسیسات حرارتی از آموزشکده فنی شهید بهشتی کرج(دولتی،مدرک صادره از آموزش عالی) فارغ التحصیل شدم و بعد از اتمام خدمت سربازی در آذر 82، از اسفند سال 83 شروع به کار کردم.در بهمن 84 هم در رشته ناپیوسته تاسیسات حرارتی و برودتی(علمی و کاربردی) دانشگاه آزاد واحد تاکستان شروع به تحصیل کردم و در اسفند 86 مدرک لیسانسم رو گرفتم.در حین تحصیل کار فول تایم داشتم و از اسفند 83 تا الان(بجز 2 ماه بیکاری،بدلیل یافتن کار جدید) مشغول کار با بیمه و بدون بیمه هستم.
    منتهی مشکل و سوال بنده این وسط نحوه اسسمنت توسط TRA هست که آیا به من امتیاز کامل مدارک و کل سابقه کاری 10 ساله ام رو خواهند داد یا نه؟

مسئله دیگر آنکه دوستان مطرح میکنند که بهترین راه اسسمنت از طریق EA هست و بدین ترتیب از شر مصاحبه تلفنی یا اسکاپی موسسه TRA راحت میشی.
    میخواستم این مسئله رو با شما مطرح کنم و از شما بخوام که راهنماییم کنید.
    بخدا اگر در تنگنای مالی نبودم،تمامی مدارک رو میدادم به خودتون و با خیال راحت مینشستم گوشه ای و اجازه میدادم که شما کارم رو انجام بدین.چه کنم که دستم تنگه.
    باز هم ممنونم که بنده رو راهنمایی میفرمایید.
    لطفاً اگر براتون مقدوره و ایجاد مزاحمت نمیکنه به طور کامل با توجه به شرایط بنده،راهنماییتون رو بنویسید.
    در ضمن آیا EA دو مدرک آیلتس که همپوشانی دارند رو برای جواب اسسمنت قبول میکنند؟
    پیشاپیش بسیار سپاسگذار خواهم بود که بنده رو راهنمایی میفرمایید.

3. Top | #13

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    سلام به همه دوستان
    من تو مرحله ارزیابی توسط انجمن مهندسین (به صورت انلاین) هستم و این پیغام رو گرفتم
    Our assessment has identified that the career episode has been copied from internet sources. This means that your CDR declaration in which you have declared that the Report is all your own work is not correct, and thus does not demonstrate a commitment to necessary professional and ethical responsibilities. Please note that plagiarism is an offence and is taken very seriously.

Engineers Australia will give you the last chance to resubmit a completely new career episode and the CDR Declaration page as statuary of declaration. The career episode must be written by you in accordance with the instructions provided in the Migration Skills Assessment booklet Section C.
    اسسور ادعا کرده که من اپیزود 2 رو از اینترنت کپی کردم در حالی که من خودم به صورت واضح در داخل اپیزود گفتم که از منابع اینترنتی برای انجام پروژه استفاده کردم
    حالا به نظرتون من چیکار باید بکنم؟ اگه اپیزود رو عوض کنم یعنی این که حرف اونارو قبول کردم و من مقصرم
    چطور از طریق سیستم آنلاین میشه اعتراض کرد؟ کسی سابقه این قبیل مشکلات رو داشته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

4. Top | #14

میزان امتیاز
    89
    اسسورت نکنه Nsangou Issah هست؟ رشته تون چی بود؟ دانشگاهتون؟

5. Top | #15

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newlife نمایش پست ها
    اسسورت نکنه Nsangou Issah هست؟ رشته تون چی بود؟ دانشگاهتون؟
    مکانیک بودم طراحی جامدات دانشگاه رازی ولی اسم اسسور رو نمیدونم !!!
    اسمشو از کجا بفهمم؟

6. Top | #16

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط moom237 نمایش پست ها
    مکانیک بودم طراحی جامدات دانشگاه رازی ولی اسم اسسور رو نمیدونم !!!
    اسمشو از کجا بفهمم؟
    نکنه صنایع خودرو کار کردی؟ اگه آره احتمالا خودشه. ته ایمیلش هست.

7. Top | #17

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نکنه صنایع خودرو کار کردی؟ اگه آره احتمالا خودشه. ته ایمیلش هست.
    با صنایع خودرو ارتباط داشتم ولی کارم در زمینه تولید قطعه بوده
    ایمیل نزده توی پرتال آنلاین پیغام دادن و اسم نداره! نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم!!!

8. Top | #18

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط moom237 نمایش پست ها
    با صنایع خودرو ارتباط داشتم ولی کارم در زمینه تولید قطعه بوده
    ایمیل نزده توی پرتال آنلاین پیغام دادن و اسم نداره! نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم!!!
    جالبه، معمولا میل میزنن. پس این رو با دامون در میان بزار. ولی 90درصد مطمئنم این عیسی یا اون ایرانیه است. با دامون در میون بزار. عجب کیس خاصی شده مال شما. حتما با دامون مشورت کن. اون فقط میتونه بهت بگه چی کار کنی. یعنی الان هیچ outcome نداره اسسمنتت؟

9. Top | #19

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    جالبه، معمولا میل میزنن. پس این رو با دامون در میان بزار. ولی 90درصد مطمئنم این عیسی یا اون ایرانیه است. با دامون در میون بزار. عجب کیس خاصی شده مال شما. حتما با دامون مشورت کن. اون فقط میتونه بهت بگه چی کار کنی. یعنی الان هیچ outcome نداره اسسمنتت؟
    نه دیگه زده awaiting applicant response
    چطوری با آقای دامون در میون بزارم؟ خودشون پستا رو می خونن؟

10. Top | #20

میزان امتیاز
    89
    توی هر تاپیکی گذاشتی لینکش رو براش پیام خصوصی کن. میبینه حتما.
    forums.persianinoz.com/thread13-47.html
    اینجا هم خوبه.

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین