سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 377

موضوع: ويزاي 190 ( اسپانسر ايالتي)

1. Top | #1

میزان امتیاز
    19

ويزاي 190 ( اسپانسر ايالتي)

من نزدیک یکماه هست که جواب اسست رو از ACS گرفتم .
    با مدرک کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران در سکشن 1 هستم. سابقه کاری با بیمه هم از اواخر 2005 دارم ولی یکسال رو قبول نکردن و از 2007 تایید شده .
    ایلتس جنرال نمره 6 رو هم دارم. s=6.5 / w=6 / r=6, l=6
    آیا برای اخذ ویزای 190 با شرایط فعلی می تونم اقدام کنم (سن:32 / کارشناسی / ایلتس6 / سابقه کار مورد تایید از 2007 )
    ضمنا ایا مدارک سابقه کار که از سال 2007 باید ارائه کنم بایستی حتما بیمه رسمی تامین اجتماعی باشه یا بیمه هایی مثل کارسازان و ایران هم قابل قبوله؟ ( اصلا بیمه الزامی هست؟)
    با تشکر از دوستانی که راهنمایی کنند
    ویرایش توسط r.adiban : 2015/01/18 در ساعت 03:07 PM

2. Top | #2

میزان امتیاز
    188
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya.adiban نمایش پست ها
    من نزدیک یکماه هست که جواب اسست رو از ACS گرفتم .
    با مدرک کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران در سکشن 1 هستم. سابقه کاری با بیمه هم از اواخر 2005 دارم ولی یکسال رو قبول نکردن و از 2007 تایید شده .
    ایلتس جنرال نمره 6 رو هم دارم. s=6.5 / w=6 / r=6, l=6
    آیا برای اخذ ویزای 190 با شرایط فعلی می تونم اقدام کنم (سن:32 / کارشناسی / ایلتس6 / سابقه کار مورد تایید از 2007 )
    ضمنا ایا مدارک سابقه کار که از سال 2007 باید ارائه کنم بایستی حتما بیمه رسمی تامین اجتماعی باشه یا بیمه هایی مثل کارسازان و ایران هم قابل قبوله؟ ( اصلا بیمه الزامی هست؟)
    با تشکر از دوستانی که راهنمایی کنند
    با سلام
    دوست عزیز اکثر ایالتها برای اسپانسر شدن آیلتس 7 می خوان، تنها ایلتی که آیلتس 6 قبول می کنه NSW (سیدنی) هستش،
    که قرار لیست جدیدش رو اعلام کنه و در February ثبت نامش هست.
    باید ببینید که کد رشته شما در رشته های اعلام شده وجود داره یا نه و سپس اقدام کنید. البته لیست هنوز اعلام نشده.
    موفق باشید.
    آدرس:
    Skilled nominated migration (190) - Live & Work in New South Wales

Developer Programmer Visa 189
    IELTS : 29-01-2015
    EOI Submited: 31-01-2015
    Invitation: 27-02-2015
    Lodge:04-03-2015
    Case Officer:22-04-2015
    Medical : 26-04-2015
    PCC: 04-05-2015
    Visa Grant: 05-05-2015

3. 2 کاربر مقابل از ترمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

horashio (2016/03/06),M.S.T (2015/01/19)

4. Top | #3

میزان امتیاز
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترمه نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز اکثر ایالتها برای اسپانسر شدن آیلتس 7 می خوان، تنها ایلتی که آیلتس 6 قبول می کنه NSW (سیدنی) هستش،
    که قرار لیست جدیدش رو اعلام کنه و در February ثبت نامش هست.
    باید ببینید که کد رشته شما در رشته های اعلام شده وجود داره یا نه و سپس اقدام کنید. البته لیست هنوز اعلام نشده.
    موفق باشید.
    آدرس:
    Skilled nominated migration (190) - Live & Work in New South Wales
    سلام
    ممنون از راهنمایی تون
    چطوریه که به من گفتن باید حتما ایلتس 7 بدم وگرنه نمی تونم به هیچ عنوان ویزای 190 رو اخذ کنم؟
    ضمنا اگر در تاریخ February نتونم ثبت نام کنم نوبت بعدی ثبت نام برای ایالت سیدنی کی هست ؟
    ضمنا من الان دقیقا نمی دونم امتیازاتم چقدر شده ؟ ایا بعد از ارائه ایلتس و سوابق کار به من امتیاز واگذار میشه ؟

5. Top | #4

میزان امتیاز
    188
    سلام
    ممنون از راهنمایی تون
    چطوریه که به من گفتن باید حتما ایلتس 7 بدم وگرنه نمی تونم به هیچ عنوان ویزای 190 رو اخذ کنم؟
    ضمنا اگر در تاریخ February نتونم ثبت نام کنم نوبت بعدی ثبت نام برای ایالت سیدنی کی هست ؟
    ضمنا من الان دقیقا نمی دونم امتیازاتم چقدر شده ؟ ایا بعد از ارائه ایلتس و سوابق کار به من امتیاز واگذار میشه ؟
    خواهش می کنم.
    امتازات شما با توجه به اسسمنتتون محاسبه میشه. اگر نوشته باشن که مدرکتون رو Bachelor قبول کردن 15 امتیاز می گیرید.
    با توجه به اینکه سابقه کارتون رو از 2007 قبول کردند ، 15 امتیاز هم برای کارتون می گیرید. (تا جاییکه من می دونم باید بیمه داشته باشید برای همه این سابقه کار)
    بستگی داره که سنتون چقدر باشه
    اگر زیر 33 سال باشید 30 امتیاز برای سن می گیرید و می تونید با آیلتس 6 هم اقدام کنید( هم برای 190 و هم برای 189)
    اگر سنتون بالای 33 سال باشه 25 امنتیاز می گیرید و مجموع امتیازتون میشه 55 که 5 امتیاز کم دارید و این 5 امتیاز رو می تونید با گرفتن ویزای 190 دریافت کنید.
    همونطور که گفتم بیشتر ایالتها 7 می خوان ولی NSW با 6 هم قبول می کنه.
    نوبت بعدی رو هم نمی دونم کی هست، با مراجعه به لینکی که تو پست قبل گذاشتم براتون میشه این اطلاعات رو بدست آورد.

Developer Programmer Visa 189
    IELTS : 29-01-2015
    EOI Submited: 31-01-2015
    Invitation: 27-02-2015
    Lodge:04-03-2015
    Case Officer:22-04-2015
    Medical : 26-04-2015
    PCC: 04-05-2015
    Visa Grant: 05-05-2015

6. کاربر مقابل از ترمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2015/01/19)

7. Top | #5

میزان امتیاز
    19
    سلام
    دقیقا موارد زیر برای من ایمیل شده :

کد HTML:
    Thank you for your ICT skills assessment which was received by the Australian Computer Society on 28 October 2014.Your skills have been assessed to be suitable for migration under 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.

Your qualifications have been assessed as follows:Your Microsoft Certified IT Professional from Microsoft completed November 2011 has been assessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Microsoft Certified Systems Engineer from Microsoft completed October 2008 has beenassessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Bachelor of Computer Software from Azad University South Tehran completed September 2007 has been assessed as comparable to an AQF Bachelor Degree with a major in computing.

The following employment after September 2007 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.
    البته در قسمت انتهایی هم کلیه سوابق کاری که من از سال 2004 تا 2014 بوده قید شده ولی فکر کنم فقط از جولای 2007 به بعد رو اینها تایید کردن (اونم نمی دونم چرا؟؟؟)

الان با توجه به نامه اسست فوق میشه امتیازات من رو محاسبه کرد ؟
    من از همین سال 2007 تا پایان 2014 شاغل بودم و از شرکت هایی که کار کردم هم می تونم نامه رسمی و هم برگه قرارداد ارائه کنم .
    ضمن اینکه سابقه بیمه هاش هم موجوده
    دوسال هم سابقه بیمه از 2005 تا 2007 دارم که فکر نمیکنم دیگه بدرد بخوره
    ایلتس 6 رو هم دارم

واقعا گیج شدم .اگر بخوام با 6 اقدام کنم الان امکانپذیره ولی اگر بخوام برای 7 تلاش کنم باید دوباره کلاسهامو شروع کنم و ....

از دوستان عزیز و اقا دامون که اطلاعات خوبی دارند ممنون میشم با وضعیت موجود و ویزای 190 راهنماییم کنند
    با تشکر

8. Top | #6

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام
    دقیقا موارد زیر برای من ایمیل شده :

کد HTML:
    Thank you for your ICT skills assessment which was received by the Australian Computer Society on 28 October 2014.Your skills have been assessed to be suitable for migration under 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.

Your qualifications have been assessed as follows:Your Microsoft Certified IT Professional from Microsoft completed November 2011 has been assessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Microsoft Certified Systems Engineer from Microsoft completed October 2008 has beenassessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Bachelor of Computer Software from Azad University South Tehran completed September 2007 has been assessed as comparable to an AQF Bachelor Degree with a major in computing.

The following employment after September 2007 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.
    البته در قسمت انتهایی هم کلیه سوابق کاری که من از سال 2004 تا 2014 بوده قید شده ولی فکر کنم فقط از جولای 2007 به بعد رو اینها تایید کردن (اونم نمی دونم چرا؟؟؟)

الان با توجه به نامه اسست فوق میشه امتیازات من رو محاسبه کرد ؟
    من از همین سال 2007 تا پایان 2014 شاغل بودم و از شرکت هایی که کار کردم هم می تونم نامه رسمی و هم برگه قرارداد ارائه کنم .
    ضمن اینکه سابقه بیمه هاش هم موجوده
    دوسال هم سابقه بیمه از 2005 تا 2007 دارم که فکر نمیکنم دیگه بدرد بخوره
    ایلتس 6 رو هم دارم

واقعا گیج شدم .اگر بخوام با 6 اقدام کنم الان امکانپذیره ولی اگر بخوام برای 7 تلاش کنم باید دوباره کلاسهامو شروع کنم و ....

از دوستان عزیز و اقا دامون که اطلاعات خوبی دارند ممنون میشم با وضعیت موجود و ویزای 190 راهنماییم کنند
    با تشکر
    سلام دوست گرامی
    همانطور که ترمه عزیز هم گفتند شما سنتون رو بفرمایید تا جواب دقیقی بگیرید
    به فرض زیر 33 سال بودن شما :
    سن 30 امتیاز
    سابقه کار شما از سپتامبر 2007 تا الان میشه 7 سال و چهار ماه که زیر 8 سال است و 10 امتیاز
    مدرک دانشگاهی تون 15 امتیاز
    30+10+15=55 پس شما 5 امتیاز کم دارید
    حالا برای جبران این 5 امتیاز عملا شما راههای زیر را دارید :

1- از ویزای 190 استفاده کنید که در اینصورت شما به آیلتس 7 نیاز خواهید داشت (جالب اینجاست که درصورت گرفتن آیلتس 7 شما نیازی به 190 نخواهید داشت چون 10 امتیاز میتوانید از همین طریق بگیرید) اما این راه مطمئن ترین راه برای شماست.

1/1-- صبرکنید تا NSW باز بشه و اون موقع برای 190 اقدام کنید (نمیدونم کی و شرایطش چیه بهتره دوستانی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارن نظر بدن)

2- صبر کنید تا سابقه کارتون به 8 سال برسه. (به گفته دامون عزیز اگر نزدیک به 8 سال هم باشه مثلا حدود 3 ماه کم داشته باشید میتونید 8 سال رو ادعا کنید و لاج کنید که این یعنی شما نزدیک 5 ماه دیگه میبایست منتظر باشید)

3- امتحان ناتی بدید و از این طریق 5 امتیاز رو بدست بیارید (هزینه بالا)

4- اگر متاهل هستید و برای همسرتون میتونید اسسمنت بگیرید + آیلتس 6 همسر = 5 امتیاز

صلاح کار خویش خسروان دانند.
    موفق و سلامت باشید
    ویرایش توسط M.S.T : 2015/01/19 در ساعت 10:13 PM

9. 4 کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mata (2015/02/07),mohammad_eslami (2015/01/24),r.adiban (2015/01/21),دامون (2015/01/20)

10. Top | #7

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.T نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    همانطور که ترمه عزیز هم گفتند شما سنتون رو بفرمایید تا جواب دقیقی بگیرید
    به فرض زیر 33 سال بودن شما :
    سن 30 امتیاز
    سابقه کار شما از سپتامبر 2007 تا الان میشه 7 سال و چهار ماه که زیر 8 سال است و 10 امتیاز
    مدرک دانشگاهی تون 15 امتیاز
    30+10+15=55 پس شما 5 امتیاز کم دارید
    حالا برای جبران این 5 امتیاز عملا شما راههای زیر را دارید :

1- از ویزای 190 استفاده کنید که در اینصورت شما به آیلتس 7 نیاز خواهید داشت (جالب اینجاست که درصورت گرفتن آیلتس 7 شما نیازی به 190 نخواهید داشت چون 10 امتیاز میتوانید از همین طریق بگیرید) اما این راه مطمئن ترین راه برای شماست.

1/1-- صبرکنید تا NSW باز بشه و اون موقع برای 190 اقدام کنید (نمیدونم کی و شرایطش چیه بهتره دوستانی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارن نظر بدن)

2- صبر کنید تا سابقه کارتون به 8 سال برسه. (به گفته دامون عزیز اگر نزدیک به 8 سال هم باشه مثلا حدود 3 ماه کم داشته باشید میتونید 8 سال رو ادعا کنید و لاج کنید که این یعنی شما نزدیک 5 ماه دیگه میبایست منتظر باشید)

3- امتحان ناتی بدید و از این طریق 5 امتیاز رو بدست بیارید (هزینه بالا)

4- اگر متاهل هستید و برای همسرتون میتونید اسسمنت بگیرید + آیلتس 6 همسر = 5 امتیاز

صلاح کار خویش خسروان دانند.
    موفق و سلامت باشید
    تحليلتون درسته اما نكته اي كه از قول من فرموديد رو تكذيب ميكنم در زمان دريافت دعوتنامه بايد هشت سال را كامل داشته باشند . سپتامبر ٢٠١٥

11. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Amin65 (2015/09/28),r.adiban (2015/01/21)

12. Top | #8

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    تحليلتون درسته اما نكته اي كه از قول من فرموديد رو تكذيب ميكنم در زمان دريافت دعوتنامه بايد هشت سال را كامل داشته باشند . سپتامبر ٢٠١٥
    اوکی
    با عرض پوزش احتمالا من اشتباه متوجه شده بودم. عذر بنده را بپذیرید.

13. کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

r.adiban (2015/01/21)

14. Top | #9

میزان امتیاز
    19
    سلام
    من سنم 31 هست. از طرفی سوابق کاری من از سپتامبر 2007 ثبت شده و من از همان تاریخ سابقه بیمه هم دارم .
    اما من سابقه های کاریمو تا 8/2014 برای اونها ترجمه و ارسال کردم در صورتیکه الان تا آخر سال 1393 (2/2015) دارم تو همان شرکت کار میکنم و بیمه هام پرداخت میشه (یعنی چند ماه دیگه هم اضافه میشه)
    آیا این 6 ماه رو هم میتونم اضافه کنم و امتیاز بگیرم با توجه به اینکه من سابقه های کاری ارسالیم تا شهریور بوده و ضمنا نامه اسست من هم صادر شده ؟

مورد دیگه اینکه ایا ویزای 190 قطعا باید ایلتس 7 داشته باشی یا با 6 هم میشه اقدام کرد ؟ و به چه دلیل می گید ویزای 190 مطمئن ترین و سریعترین هست ؟
    بازم از دوستان عزیز تشکر میکنم

15. Top | #10

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام
    من سنم 31 هست. از طرفی سوابق کاری من از سپتامبر 2007 ثبت شده و من از همان تاریخ سابقه بیمه هم دارم .
    اما من سابقه های کاریمو تا 8/2014 برای اونها ترجمه و ارسال کردم در صورتیکه الان تا آخر سال 1393 (2/2015) دارم تو همان شرکت کار میکنم و بیمه هام پرداخت میشه (یعنی چند ماه دیگه هم اضافه میشه)
    آیا این 6 ماه رو هم میتونم اضافه کنم و امتیاز بگیرم با توجه به اینکه من سابقه های کاری ارسالیم تا شهریور بوده و ضمنا نامه اسست من هم صادر شده ؟

مورد دیگه اینکه ایا ویزای 190 قطعا باید ایلتس 7 داشته باشی یا با 6 هم میشه اقدام کرد ؟ و به چه دلیل می گید ویزای 190 مطمئن ترین و سریعترین هست ؟
    بازم از دوستان عزیز تشکر میکنم
    سلام
    شما در زمان لاج میتوانید سابقه کار به روز شده خودتون رو بفرستید که قطعا هم میبایست همین کار رو بکنید. یادتون باشه که سابقه کار شما مجددا توسط اداره مهاجرت بررسی میشه و احتمال داره حتی چک محل کار هم بشید. پس اسسمنت کاری شما صرفا نقطه شروع سابقه کار شما رو مشخص میکنه که باز هم اداره مهاجرت این حق رو داره که اون رو هم قبول نکنه (معمولا قبول میکنه)

بر اساس شغل انتخابیتون که اسس شدید باید ببینید که کدوم ایالت شما رو اسپانسر میکنه و بعد برید توی سایت ایالت مربوطه و ببینید برای شعل انتخابیتون چه criteria ای رو باید meet کنید. من براتون دوتا از ایالات رو که چک کردم آیلتس 7 میخواست. بهتره خودتون هم چک کنید

به این دلیل میگم که مطمئن ترین راهه چون مواری مثل سن، مدرک تحصیلی، آیلتس و اسپانسرشیپ امتیازهایی هستند که مشخص هستند و حرفی در اونها نیست اما سابقه کار چیزیست که میبایست ثابت کنید (باتشکر از دامون جان که این اطلاعات رو دراختیار بنده گذاشتند) پس اگر 1 درصد سابقه کار شما رو کم کردند دیگر شما نگران نیستید. به این دلیل میگم این راه مطمئن ترین راه هست.

موفق باشید

16. 2 کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

r.adiban (2015/01/21),sjavadin (2015/02/12)

صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع