سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28363738
نمایش نتایج: از 371 به 377 از 377

موضوع: ويزاي 190 ( اسپانسر ايالتي)

1. Top | #371

تخصص
    نقشه بردار
    میزان امتیاز
    0
    ممنونم دوست عزیز
    بله من با مشورت دفتر آقای دامون فهمیدم که باید حتما آیلتس 7 بگیرم
    ولی بهم توصیه نکردن که ارشد بخونم
    اگر تا 40 سالگی امتیازم کسر نمیشه میتونم بخونم.من الان سی ساله هستم و اگر ارشد و تموم کنم.سی وسه ساله میشم و اون موقع 5 امتیاز از دست میدم و به جاش 5 امتیاز بابت ارشد میگیرم که در واقع یعنی الکی

ممنونم بابت دعای خوبتون .
    امیدوارم همه موفق باشیم در این راه

2. Top | #372

میزان امتیاز
    0
    فقط حواستون باشه که امتیاز سابقه کار الآنتون را از دست میدید. چون اگر مدرک ارشدتون ملاک bachelor بودن قرار بگیره، حتی سابقه حین تحصیل هم دیگه ملاک قرار نمیگیره و باید بعد از فارغ التحصیلی سابقه کار ارائه بدید.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

3. Top | #373

میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad66 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    بله من با مشورت دفتر آقای دامون فهمیدم که باید حتما آیلتس 7 بگیرم
    ولی بهم توصیه نکردن که ارشد بخونم
    اگر تا 40 سالگی امتیازم کسر نمیشه میتونم بخونم.من الان سی ساله هستم و اگر ارشد و تموم کنم.سی وسه ساله میشم و اون موقع 5 امتیاز از دست میدم و به جاش 5 امتیاز بابت ارشد میگیرم که در واقع یعنی الکی

ممنونم بابت دعای خوبتون .
    امیدوارم همه موفق باشیم در این راه
    فقط حواستون باشه که امتیاز سابقه کار الآنتون را از دست میدید. چون اگر مدرک ارشدتون ملاک bachelor بودن قرار بگیره، حتی سابقه حین تحصیل هم دیگه ملاک قرار نمیگیره و باید بعد از فارغ التحصیلی سابقه کار ارائه بدید.

4. Top | #374

تخصص
    Urban designer
    میزان امتیاز
    0
    سلام من یه سوال داشتم
    من برای ویزای SA 190 دارم اقدام میکنم برای اثبات سابقه کار باید payslip ارائه بدم
    کسی میدونه من چند تا باید ارائه بدم در سال؟
    و اینکه اگه شرکت بهم انگلیسی بده مشکلی نیست؟
    من توی یک شرکت خصوصی کوچیک عمران بودم میخوام بدونم آیا اگه شرکت فیش حقوقی رو به فارسی بده و من مهر ناتی کنم سندیت بیشتری پیدا میکنه یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین.. یکم فوریه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

5. Top | #375

تخصص
    Engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Golrokh.Az نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم
    من برای ویزای SA 190 دارم اقدام میکنم برای اثبات سابقه کار باید payslip ارائه بدم
    کسی میدونه من چند تا باید ارائه بدم در سال؟
    و اینکه اگه شرکت بهم انگلیسی بده مشکلی نیست؟
    من توی یک شرکت خصوصی کوچیک عمران بودم میخوام بدونم آیا اگه شرکت فیش حقوقی رو به فارسی بده و من مهر ناتی کنم سندیت بیشتری پیدا میکنه یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین.. یکم فوریه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

سلام دوست عزیز،

به نظر من اگر می خواهی چیزی ارائه بدی بهتر هست که طبیعی باشه ، اینطور که من متوجه شدم شرکت شما بهتون فیش حقوقی نمی داده و از طرف دیگه تو اداره مهاجرت افیسرهای ایرانی هستند که به خوبی سیستم ایران رو میشناسند. پس اگر شما فیش حقوق انگلیسی بدید کاملا غیرطبیعی هست و ممکن اصلا به کار کردن شما و این شرکت شک بکنند.

با سپاس

6. Top | #376

تخصص
    Mechanical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    با عرض سلام خدمت همه دوستان. من تازه اینجا عضو شدم. مطالب فوق العاده مفیده. چند تا سوال داشتم از خدمتتون.
    1- من سال 2012 ویزای 475 (یا 489 فعلی) رو گرفتم برای WA و رفتم اوزستان. 11 ماه و خورده ای هم اونجا کار کردم ولی به دلایلی کلا برگشتم و الان ویزام باطل شده. می خوام دوباره واسه 189 یا 190 اقدام کنم. قبلا تو EA به عنوان Mechanical Engineer اسس شدم که چون مدت اعتبارش 3 ساله الان دیگه باطل شده. به EA ایمیل زدم و بهم جواب دادن که اگه 117 AUD پرداخت کنی 2باره برات با تاریخ جدید صادر می کنیم. می خوام بدونم همین کافیه یا 2باره باید پروسه اسسمنت رو طی کنم؟
    2- من برای گرفتن 65 باید ایلتس 7 بگیرم چون الان خودم 55 دارم. اگه الان EOI پر کنم و IELTS رو 2 ماه بعد بدم چی میشه؟ با 55 امتیاز میشه EOI پر کرد؟
    مرسی از لطفتون

7. Top | #377

تخصص
    Mechanical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    دوستان کسی جواب نمیده؟

صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28363738

کلمات کلیدی این موضوع