سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 263435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 377

موضوع: ويزاي 190 ( اسپانسر ايالتي)

1. Top | #351

تخصص
    Industrial Eng
    میزان امتیاز
    13
    حالا یه سوال دارم فرض کنید دعوتنامه اومده براتون شما دو ماه وقت دارید
    مدارک رو بفرستید و روز آخر پول رو واریز می کنید و لاج می کنید یعنی تو این دو ماه اگه به بیمه هاتون برای سابقه کار اضافه بشه اون رو کم می کنند؟[/QUOTE]

وقتی دعوتنامه بیاد همه چی تمومه و دیگه امتیاز کاربردی نداره، وارد پروسه ویزا می شید. حتی اگه روز بعد از دعوتنامه امتیاز سن رو از دست بدید.
    مهم روزیه که دعوتنامه میاد. یعنی فرض کنید امروز قراره یک عده رو دعوت کنن میان و براساس امتیازها دعوتنامه می فرستن و مهم امتیاز اون روز شماست. حالا اگه اون روز، روز قبل از تولدتون باشه که شما مثلا همون 60 امتیاز رو دارید. اما اگه روز بعد از تولدتون باشه شما امتیاز سن رو از دست داده و مثلا 55 امتیازه می شید.
    از طرف دیگه امتیاز سابقه کار متفاوت از سن حساب میشه. یعنی اگر شما زمان ثبت EOI ادعای 7سال سابقه کار کردید. بعد از گدشت یکسال نمی گن شما 8 سال سابقه کار دارید. جون ممکنه این یکسال رو بیکار باشید و برای افزایش امتیاز سابقه کار حتما باید مدرک ارایه کنید.
    یعنی امتیاز سن اتوماتیک حساب میشه اما سابقه کار خیر.

2. کاربر مقابل از fagh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hamed.simop (2016/08/02)

3. Top | #352

تخصص
    Analyst Programmer
    میزان امتیاز
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط Javaneh نمایش پست ها
    سلام به همگی

الان 4 ماه از EOI من می گذره و هنوز خبری از دعوتنامه نیست.... البته فکر نکنم حالا حالاها هم خبری باشه....
    فعلا صبر پیشه می کنیم
    بعد از حدود 5 ماه از EOI که برای NSW فرستاده بودم، از اونجایی که برنامه مهاجرتی کویینزلند هم اعلام شد و شرایطش مشابه NSW بود، برای کویینزلند هم EOI ثبت کردم و بعد از 5 روز برام دعوتنامه فرستادند. منم EOI مربوط به NSW رو حذف کردم و فرم های مربوط به کویینزلند رو پر کردم و 200 دلار هزینه رو پرداخت کردم. حالا از اینجا به بعد رو نمی دونم چی می شه!!! الان باید منتظر دعوتنامه از DIBP برای lodge پرونده باشم ؟ چقدر طول می کشه تا این دعوتنامه رو بفرستند ؟ اگه دوستان لطف کنند تیتروار بفرمایند مراحل بعدی به چه صورت هست ممنون می شم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Javaneh : 2016/08/03 در ساعت 02:40 PM
    Analyst Programmer Visa 190 QLD

ACS Skill Assessment: 15 Dec 2015
    IELTS 6.5: 02 Mar 2016
    EOI: 23 Jul 2016
    QLD Invitation: 28 Jul 2016
    DIBP Invitation: 08 Aug 2016
    CO: 06 Sep 2016
    Medical: 26 Sep 2016
    VAC 2 Payment: 07 Oct 2016
    Visa Grant: 04 Nov 2016

4. Top | #353

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    13
    بعد از حدود 5 ماه از EOI که برای NSW فرستاده بودم، از اونجایی که برنامه مهاجرتی کویینزلند هم اعلام شد و شرایطش مشابه NSW بود، برای کویینزلند هم EOI ثبت کردم و بعد از 5 روز برام دعوتنامه فرستادند. منم EOI مربوط به NSW رو حذف کردم و فرم های مربوط به کویینزلند رو پر کردم و 200 دلار هزینه رو پرداخت کردم. حالا از اینجا به بعد رو نمی دونم چی می شه!!! الان باید منتظر دعوتنامه از DIBP برای lodge پرونده باشم ؟ چقدر طول می کشه تا این دعوتنامه رو بفرستند ؟ اگه دوستان لطف کنند تیتروار بفرمایند مراحل بعدی به چه صورت هست ممنون می شم.
    موفق باشید
    سلام
    امتیازتون چنده؟

5. Top | #354

تخصص
    Analyst Programmer
    میزان امتیاز
    15
    امتیاز من 55 + 5 بود.

6. Top | #355

تخصص
    Industrial Electrician
    میزان امتیاز
    1
    سلام دوستان
    من نیاز به 5 امتیاز sponsorship ایالتی دارم و بعد از مطالعه وبسایت هر 8 ایالت چند تا سوال برام پیش اومده گه ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    امتیازات من به این صورته:
    سن 29 سال: 30 امتیاز
    مدرک تحصیلی: 10 امتیاز
    سابقه کار 3 سال: 5 امتیاز
    آیلتس 7: 10 امتیاز
    1- هیچ اطلاعاتی راجبه ویزایه 190 یا 489 داخل وبسایت هایه دو ایالت Northern Territory و Western Australia من پیدا نکردم، این دو ایالت برنامه ای برایه این دو ویزا ندارن یا من نتونستم پیدا کنم؟

2- رشته منو (Electrical Engineer)هر دو ایالت Victoria و New South Wales اسپانسر میکنه. تفاوتی که من دیدم بین شرایط این دو ایالت این بود که شرایط Victoria سخت تره چون حداقل 2 سال سابقه کار، آیلتس 7 و شرط داشتن پول کافی را میخواد (که من مشکلی ندارم البته). به نظر شما کدوم ایالت را من apply کنم بهتره و سریع تر نتیجه میگیرم؟

3- یکی از شرایط Victoria برایه ویزایه 190 شرایط مالی مهاجره که 30.000 دلار استرالیا ذکر شده ولی مثله اینکه نیاز نیست مدرکی دال بر داشتن این مبلغ ارایه بشه، من این برداشتو به خاطر جمله ای که در ادامه ذکر میکنم کردم.
    You must have adequate financial resources to support yourself and your dependants (if you have any) when you migrate to Victoria, or while you look for suitable employment.
    We do not require evidence of these financial resources.

​با توجه به این نیازی نیست که این مبلغو داشته باشم؟؟
    ویرایش توسط DvrMahdi : 2016/08/04 در ساعت 05:28 PM

7. Top | #356

تخصص
    Analyst Programmer
    میزان امتیاز
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط DvrMahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نیاز به 5 امتیاز sponsorship ایالتی دارم و بعد از مطالعه وبسایت هر 8 ایالت چند تا سوال برام پیش اومده گه ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    امتیازات من به این صورته:
    مدرک تحصیلی: 10 امتیاز
    سابقه کار 3 سال: 5 امتیاز
    آیلتس 7: 10 امتیاز
    1- هیچ اطلاعاتی راجبه ویزایه 190 یا 489 داخل وبسایت هایه دو ایالت Northern Territory و Western Australia من پیدا نکردم، این دو ایالت برنامه ای برایه این دو ویزا ندارن یا من نتونستم پیدا کنم؟

2- رشته منو (Electrical Engineer)هر دو ایالت Victoria و New South Wales اسپانسر میکنه. تفاوتی که من دیدم بین شرایط این دو ایالت این بود که شرایط Victoria سخت تره چون حداقل 2 سال سابقه کار، آیلتس 7 و شرط داشتن پول کافی را میخواد (که من مشکلی ندارم البته). به نظر شما کدوم ایالت را من apply کنم بهتره و سریع تر نتیجه میگیرم؟

3- یکی از شرایط Victoria برایه ویزایه 190 شرایط مالی مهاجره که 30.000 دلار استرالیا ذکر شده ولی مثله اینکه نیاز نیست مدرکی دال بر داشتن این مبلغ ارایه بشه، من این برداشتو به خاطر جمله ای که در ادامه ذکر میکنم کردم.
    You must have adequate financial resources to support yourself and your dependants (if you have any) when you migrate to Victoria, or while you look for suitable employment.
    We do not require evidence of these financial resources.

​با توجه به این نیازی نیست که این مبلغو داشته باشم؟؟
    سلام دوست عزيز
    در مورد سوال اولتون فكر مي كنم بايد بيشتر دقت كنيد. همه ايالت ها برنامه مهاجرتي خودشون رو دارند.در مورد سوال دوم بايد بگم به نظر من از اونجايي كه شرايط ويكتوريا سخت تره، احتمال دريافت اسپانسري در مدت زمان كوتاه تر بالاتره، چون تعداد رقبا كمتره ، ولي بايد در مور بازار كار اونجا اطلاعات جمع آوري كنيد و اون رو با نيوسات ولز مقايسه كنيد. در مورد سوال سوم هم درست متوجه شديد، نيازي به اثبات مبلغ نداريد(البته طبق اون جمله اي كه خودتون نوشتيد)

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. کاربر مقابل از Javaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

DvrMahdi (2016/08/05)

9. Top | #357

تخصص
    Analyst Programmer
    میزان امتیاز
    15
    موفق باشید
    سلام
    امروز دعوتنامه از DIBP برام اومد. 60 روز فرصت دارم تا مدارک رو آپلود و هزینه رو پرداخت کنم. به طور کلی از زمان ثبت EOI تا لاج 11 روز طول کشید. البته قبلش برای NSW یه 5 ماهی منتظر بودم. اگر کسی برای QLD اقدام کرده لطفا اینجا اعلام کنه تا یه آماری از کسانی که از طریق این ایالت اقدام می کنند به دست بیاد.

موفق باشید

10. Top | #358

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان
    من امتیازام به این شکله
    مدرک تحصیلی: 15 امتیاز
    سابقه کار 10 سال: 15 امتیاز
    آیلتس 6: 0امتیاز
    مجموع امتیازام میشه 60 امتیاز و میتونم واسه 189 اقدام کنم البته این حرفای وکیل هستش اما میخواستم از آقای دامون و یا باقی بچه ها بپرسم که مطمئن بشم
    اول اینکه من از ابتدای دانشگاه شروع به کار کردم (همراه با بیمه تامین اجتماعی) که البته سال اولش ساعتی بود که وکیل بهم گفت کامپیوتر سابقه قبل از فارغ التحصیلی هم حساب میشه و حدود 9 ماه از این 10 سال را سرباز بودم ( که البته اونم کار کردم اما سابقه بیمه ندارم) سوالم اینه که واقعا ده سال سابقه واسم حساب میشه که روی 15 امتیازش حساب کنم؟
    دو اینکه وکیل میگفت بهتره آیلتس 7 بگیری که امتیازت بشه 70 چون ممکنه واسه 189 واست دعوت نامه نیاد میخواستم ببینم واقعا با آیلتس 6 اگر امتیازام 60 بشه نمیتونم لاج کنم واسه 189 و یا 190
    ممنون میشم کمکم کنید واقعا گیج شدم

11. Top | #359

تخصص
    مشاور مهاجرت
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolpa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتیازام به این شکله
    مجموع امتیازام میشه 60 امتیاز و میتونم واسه 189 اقدام کنم البته این حرفای وکیل هستش اما میخواستم از آقای دامون و یا باقی بچه ها بپرسم که مطمئن بشم
    اول اینکه من از ابتدای دانشگاه شروع به کار کردم (همراه با بیمه تامین اجتماعی) که البته سال اولش ساعتی بود که وکیل بهم گفت کامپیوتر سابقه قبل از فارغ التحصیلی هم حساب میشه و حدود 9 ماه از این 10 سال را سرباز بودم ( که البته اونم کار کردم اما سابقه بیمه ندارم) سوالم اینه که واقعا ده سال سابقه واسم حساب میشه که روی 15 امتیازش حساب کنم؟
    دو اینکه وکیل میگفت بهتره آیلتس 7 بگیری که امتیازت بشه 70 چون ممکنه واسه 189 واست دعوت نامه نیاد میخواستم ببینم واقعا با آیلتس 6 اگر امتیازام 60 بشه نمیتونم لاج کنم واسه 189 و یا 190
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolpa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتیازام به این شکله
    سلام، در رابطه با اینکه سابقه کار شما قبل از اخذ مدرک هم حساب میشه باید بگم در دفترچه SKILL ASSESSMENT GUIDE به این موضوع اشاره شده که
    If your work experience is completed before the completion date of your qualification, the Skill Level Requirement Met Date will be determined by the earliest date that both the relevant work experience and the qualification are completed.
    در رابطه با اینکه با نمره 60 هم برای ویزای 189 امکان دریافت دعوتنامه رو دارید بستگی داره تو چه شاخه ای تخصصتون باشه. برای مثال تحلیلی از دعوتنامه های دریافت شده از سال 2015-2016 برای بخش آی تی بی این صورت است.
    "اخذ دعوتنامه برای بعضی از رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات در سال 2016-2015 دشوار بود. دشوار ترین رشته جهت اخذ دعوتنامه در بخش تحلیل گران سیستم و کسب کار Business and Systems Analysts بود. به غیر از یک ماه حداقل نمره مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه در طول سال بین 65 یا 70 امتیاز بود. برای بخش نرم افزار و برنامه های کاربردی برنامه نویسان Software and Applications Programmers حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه بین 60 یا 65 امتیاز در طول سال بوده است. و برای بخش مهندسی کامپیوتر شبکه Computer Network Professionals حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه در طول سال 60 امتیاز بوده است."

12. 2 کاربر مقابل از دیار نو عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

amirgolpa (2016/08/09),farid (2016/08/12)

13. Top | #360

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط دیار نو نمایش پست ها
    سلام، در رابطه با اینکه سابقه کار شما قبل از اخذ مدرک هم حساب میشه باید بگم در دفترچه SKILL ASSESSMENT GUIDE به این موضوع اشاره شده که
    If your work experience is completed before the completion date of your qualification, the Skill Level Requirement Met Date will be determined by the earliest date that both the relevant work experience and the qualification are completed.
    در رابطه با اینکه با نمره 60 هم برای ویزای 189 امکان دریافت دعوتنامه رو دارید بستگی داره تو چه شاخه ای تخصصتون باشه. برای مثال تحلیلی از دعوتنامه های دریافت شده از سال 2015-2016 برای بخش آی تی بی این صورت است.
    "اخذ دعوتنامه برای بعضی از رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات در سال 2016-2015 دشوار بود. دشوار ترین رشته جهت اخذ دعوتنامه در بخش تحلیل گران سیستم و کسب کار Business and Systems Analysts بود. به غیر از یک ماه حداقل نمره مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه در طول سال بین 65 یا 70 امتیاز بود. برای بخش نرم افزار و برنامه های کاربردی برنامه نویسان Software and Applications Programmers حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه بین 60 یا 65 امتیاز در طول سال بوده است. و برای بخش مهندسی کامپیوتر شبکه Computer Network Professionals حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه در طول سال 60 امتیاز بوده است."
    مرسی دوست عزیز
    If your work experience is completed before the completion date of your qualification, the Skill Level Requirement Met Date will be determined by the earliest date that both the relevant work experience and the qualification are completed. این یعنی اینکه اگر سابقه مرتبط داشته باشم کامل حساب میشه دیگه؟
    بعدم اینکه من برنامه نویس دات نت هستم پس شانس دریافت دعوت نامه برای 189 را دارم و یا میتونم اسپانسر بگیرم 65 بشم شانسم واسه دعوت نامه بیشتر بشه چون بودن کسانی که با آیلتس 6 هم دعوت نامه گرفتند

صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 263435363738 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع