سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 38 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 377

موضوع: ويزاي 190 ( اسپانسر ايالتي)

1. Top | #21

میزان امتیاز
    19
    جناب دامون ، حق با شماست فکر می کنم بهترین ویزا همون 189 باشه هرچند دوتا وکیلی که من صحبت کردم نمی دونم چرا اصرار زیادی بر گرفتن 190 برای من داشتند!! و هنوزم برام سواله؟!!
    من اسست شدم تو شاخه
    263111
    و الان 32 سالم هست. خرداد 94 میرم توی 33 سال
    ایلتس جنرال نمره 6 رو هم دارم. s=6.5 / w=6 / r=6, l=6
    کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران - سابقه کار مورد تایید هم از 2007

ضمنا ایلتس 7 رو هم می تونم بگیرم فقط کافیه چند ماه کلاس هامو شروع کنم!

کد HTML:
    Thank you for your ICT skills assessment which was received by the Australian Computer Society on 28 October 2014.Your skills have been assessed to be suitable for migration under 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.

Your qualifications have been assessed as follows:Your Microsoft Certified IT Professional from Microsoft completed November 2011 has been assessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Microsoft Certified Systems Engineer from Microsoft completed October 2008 has beenassessed as comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

Your Bachelor of Computer Software from Azad University South Tehran completed September 2007 has been assessed as comparable to an AQF Bachelor Degree with a major in computing.

The following employment after September 2007 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.
    الان با شرایط فعلی من چند امتیاز دارم ؟ و ویزای 190 برای سیدنی و ملبورن چه ماه هایی سایتشون باز میشه و چه نمره ایلتسی رو الزاما میخوان ؟
    با تشکر از آقای دامون عزیز

2. Top | #22

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    شما عملا نمیتونید روی 15 امتیاز سابقه کار و سی امتیاز سن توامان حساب کنید ، چند ماهی کم دارید .
    من نمیدونم با کی صحبت کردید که گفته 190 !!! اصلا رشته شما احتمال گرفتن اسپانسرش خیلی ضعیفه . من روی رشته های ICT با همه کلاینتهام از اول صحب میکنم که فقط برنامه ریزیمون روی 189 باشه ، شرایط این رشته ها هر روز بدتر میشه از نظر اسپانسر ایالتی.
    سیدنی که از لیست خارج کرده و ملبورن اگر تا زمانی که ما نمره میارید دوباره از لیست نبره بیرون ، آیلتس هفت میخواد .

3. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

r.adiban (2015/01/26)

4. Top | #23

میزان امتیاز
    19
    من کمی گیج شدم جناب دامون . چطور شما می گید من از نظر سن و امتیاز سابقه کار امتیازات لازم رو نمی گیرم ؟ از چه بابت چند ماه کم دارم ؟؟
    مهمتر اینکه می گید ویزای 190 بسته شده در صورتیکه وکیلی به نام آقای ب....یان به من گفتن که با شرایط موجود میشه 5 امتیاز هم ایالتی بگیری و ویزای 190 رو اخذ کنی.

ولی از حرف این وکیل بگذریم ...
    شما فرض کنید من تا قبل از خرداد ( پایان 32 سالگی ) بتونم ایلتس 7 بگیرم.
    آیا با شرایط موجود و یک ایلتس 7 می تونم ویزای 189 رو کامل اقدام کنم ؟
    باز هم من برتری های ویزای 189 بر 190 رو نتونستم بفهمم . اگر راهنمایی م کنید بی نهایت سپاسگذارم چون مساله زندگی آدمه
    با تشکر از شما و همه دوستانی که محبت می کنن و تجاربشون رو انتقال میدن !

5. Top | #24

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    اون اقایی که فرمودید اصلا عضو مارا نیستند . خودتون رو بابت حرفهای این کاسبها به زحمت نندازید .
    من عرضم روی آیلتس شش بود .مگرنه که با آیلتس هفت میتونید اقدام کنید .
    شما روی 190 دوسال شرط زندگی در ایالت رو دارید که البته راه در رو شاید داشته باشه اما خوب چه کاریه ؟ ویزای فدرال بگیرید بدون هیچ شرطی.

6. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

r.adiban (2015/01/26)

7. Top | #25

میزان امتیاز
    19
    ممنون از شما
    الان 7 سال و چند ماه سابقه کارم تایید شده و 10 پوینت می گیرم
    از سن هم 30 امتیاز ظاهرا می گیرم
    از کارشناسی هم 15 پوینت می گیرم
    اگر ایلتس 7 هم بگیرم 10 امتیاز اضافه خواهد شد

در شرایط بد ممکن است من به خرداد برسم و 5 امتیاز از سنم کسر بشه ولی آیا می تونم بجاش چند ماه سابقه کارم تا ان روز رو اضافه کنم تا 8 سال سابقه کارم کامل بشه و امتیاز بیشتری بگیرم ؟
    با در نظر گرفتن شرایط بالا (کسر 5 امتیاز سن و گرفتن ایلتس 7) بازم من 60 پوینت رو کامل خواهم کرد و می تونم مستقیما ویزای 189 اقدام کنم . درست هست جناب دامون؟

8. Top | #26

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    همون جور كه دامون نوشتن با آيلتس 7 مشكلي نخواهيد داشت.... ايشون با آيلتس 6 گفتند كه مشكل امتياز داريد... اما با آيلتس 7 امتياز رو مياريد.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

9. Top | #27

میزان امتیاز
    19
    یک مورد ظریف هم اینجا هست که من وقتی اسست شدم تو نامه ای که از کارفرما گرفته بودم اونها تا همان ماه رو تایید کردن
    ایا میشه تا پایان امسال سابقه کار مازاد ارائه کنم چون من تا آخر سال تو این شرکت قرارداد کاری دارم و بیمه هستم؟ اصلا لحاظ میشه یا خیر؟ (6 ماه اضافه)
    اگر مورد فوق انجام بشه من سابقه کارم به 8 سال میرسه. درسته؟

10. Top | #28

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya.adiban نمایش پست ها
    یک مورد ظریف هم اینجا هست که من وقتی اسست شدم تو نامه ای که از کارفرما گرفته بودم اونها تا همان ماه رو تایید کردن
    ایا میشه تا پایان امسال سابقه کار مازاد ارائه کنم چون من تا آخر سال تو این شرکت قرارداد کاری دارم و بیمه هستم؟ اصلا لحاظ میشه یا خیر؟ (6 ماه اضافه)
    اگر مورد فوق انجام بشه من سابقه کارم به 8 سال میرسه. درسته؟
    سابقه كار تا زمان invitation محاسبه مي شه... پس اگر هنوز EOI پر نكرديد و دعوتنامه نداريد مي تونيد زمان سابقه رو اضافه كنيد.
    اما در نظر داشته باشيد كه سن هم از همون موقع محاسبه مي شه.... پس ممكنه امتياز سن رو از دست بديد.....

با اين همه به نظر مي رسه اگر اتكاي كمتري بر سابقه كار داشته باشيد فكر مي كنم بهتر باشه و حساسيت چك محل كار و ... كمتر مي شه
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

11. کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

r.adiban (2015/01/27)

12. Top | #29

میزان امتیاز
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    سابقه كار تا زمان invitation محاسبه مي شه... پس اگر هنوز EOI پر نكرديد و دعوتنامه نداريد مي تونيد زمان سابقه رو اضافه كنيد.
    اما در نظر داشته باشيد كه سن هم از همون موقع محاسبه مي شه.... پس ممكنه امتياز سن رو از دست بديد.....

با اين همه به نظر مي رسه اگر اتكاي كمتري بر سابقه كار داشته باشيد فكر مي كنم بهتر باشه و حساسيت چك محل كار و ... كمتر مي شه
    منظورتون از حساسیت چک محل کار چیه و چطور چک میکنن؟
    من تو دوتا شرکت کار کردم که اولی یک شرکت بزرگ بود که الانم مدیرعاملش با من رابطه خوبی نداره و ترجیح میده همه جا خرابکاری کنه
    اما در مورد شرکت دوم که چند سال اخیر اونجا کار کردم هم بیمه م رو مرتب رد کردن و هم مدیریتش در جریان رفتن من به استرالیا هست و قول همکاری و هر گونه نامه نگاری رو داده
    حالا ممکنه از اون شرکت اولی که 6 سال پیش شاغل بودم هم چک محل انجام بدن ؟
    ضمنا من با گفته های دامون عزیز و راهنمایی های سایر دوستان تصمیم گرفتم به ویزای 189 سوییچ کنم که خیلی بهتره
    فقط باید برای ایلتس 7 تلاش کنم که امیدوارم موفقیت امیز باشه
    بازم تشکر از همه دوستان

13. Top | #30

میزان امتیاز
    1

آیا میشه ما که اسپانسری از یه ایالتی داریم از بدو ورود ایالت دیگه ای برای زندگی بریم؟

سلام به همه دوستان و همسفران. کسی بطور قطع میدونه چطوری میشه بی دردسر و بدون ایجاد مشکل، در حالیکه اسپانسری از یه ایالت مثلا استرالیای غربی داریم ، از همون بدو ورود ایالت دیگه ای رو مثلا ویکتوریا برای زندگی انتخاب کنیم؟ البته راه قانونیش رو میخوام بدونم.

صفحه 3 از 38 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع