سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 248

موضوع: IELTS

1. Top | #11

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من در مرحله آغاز اقدام برای مهاجرت هستم و تازه میخوام زبان خوندن رو شروع کنم. با چند تا معلم و موسسه صحبت کردم. ممنون میشم اگه کسی از معلم (خصوصی/نیمه خصوصی) یا موسسه ای راضی هست معرفی کنه و اگه اونها رضایت دارن بدون تعصب یا انگیزه برای تبلیغ موردی مشخص ، نظر خودشو با اطلاعات تماس با فرد/موسسه مورد نظر اینجا به اشتراک بذاره.
    ممنون.
    من میتونم استاد و جزواتی رو معرفی کنم در بخش منابع آیلتس هم اطلاعاتی هست که بدردتون حتما میخوره

2. Top | #12

میزان امتیاز
    1
    لطف كنين دوستان تجربيات مثبت و مفيدتون رو عمومي بذارين تا همه بتونن استفاده كنن
    سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #13

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan123 نمایش پست ها
    لطف كنين دوستان تجربيات مثبت و مفيدتون رو عمومي بذارين تا همه بتونن استفاده كنن
    سپاس

سلام. در همین صفحه منابعی هست میتونید استفاده کنید من منابعی از این دست دارم که به من کمک کرد. اگه اینا بدردتون میخوره بگین بزارم واسه معلم هم نمیدونم نتیجه رای گیری چی شده میشه اسم معلم رو گذاشت یا نه

4. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

5. Top | #14

میزان امتیاز
    1
    سلام جناب مزدك
    ممنون از پاسختون
    بيشتر دنبال موسسه يا معلم هستم برا ايلتس و البته منابعش....
    لطف ميكنين اگر منابع رو شِر كنين

6. Top | #15

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan123 نمایش پست ها
    سلام جناب مزدك
    ممنون از پاسختون
    بيشتر دنبال موسسه يا معلم هستم برا ايلتس و البته منابعش....
    لطف ميكنين اگر منابع رو شِر كنين

همانطور که گفتم در صفحه منابع ایلتس یکسری اطلاعات هست به اونا سر بزنین یه سری کتاب هست که خوبه از جمله کتاب معمارزاده واسه speaking.

Ielts complete. Ielts builder. Ielts trainer. Ielts plus 2&3 و ieltsblogمیتونین اخرین امتحانات و منابع رو ببینین. و...

7. 6 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

behrooz (2015/04/05),minerchi (2016/05/15),rezvan123 (2015/01/03),samaneh (2015/01/04),sjavadin (2015/02/20),احسان_نقشه بردار (2015/01/03)

8. Top | #16

تخصص
    Accountant
    میزان امتیاز
    37
    Salam, man ham ye moalleme kheili khub mishnasam, age kasi khast pm bede ta etelaate tamasesh ro vasash befrestam

Accountant subclass: 189
    assessment: 27 July 2014
    EOI: 24 July 2014
    lodgement: 4 OCT 2014
    C/O: Patricia 25 Nov 2014
    PCC & Health & from 80: 16 Dec 2014
    Visa Grant: 16 March 2015

9. 4 کاربر مقابل از MFerri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

behrooz (2015/04/05),rezvan123 (2015/01/04),samaneh (2015/01/04),sjavadin (2015/02/20)

10. Top | #17

تخصص
    ..
    میزان امتیاز
    164

IELTS

با سلام به همه دوستان.
    امیدوارم این پایگاه مجازی به اهداف از پیش تعیین شده خودش برسه و بتونه به مرجعی برای دریافت اطلاعات مناسب راجع به استرالیا تبدیل بشه. دیشب با اینجا آشنا شدم و راستش یه کمی وقت گرفت تا فقط ببینم چطور میشه اینجا مطلب جدید ارسال کرد. قبلش میخواستم توی مطالب مرتبط ایجاد شده توسط دوستان دیگه این مطلب رو ارایه بدم که در آخرین لحظه گزینه مورد نظر رو پیدا کردم!
    متاسفانه در ایران، مانند تمامی حوزه های مدیریت دیگر این مملکت، بعلت عدم وجود راهکارهای مناسب و مراجع تصمیم گیرنده برای تعیین صلاحیت مدرسین زبان، موضوع ساده ای مثل یادگیری زبان انگلیسی، در نتیجه عدم آگاهی مناسب زبان آموزان به تبع بمباران تبلیغاتی موسسات آموزشی و افراد مختلف، تبدیل به معضل شده. به نظر بنده، تبلیغ به خودی خود موضوع بدی نیست، خیلی هم میتونه آگاهی بخش باشه حالا اون محصول میخواد سامسونگ باشه یا پشمک حاج عبدالله! چیزی که همه باهاش مشکل داریم تبلیغات دروغ و گمراه کننده و روش تبلیغاتی نامناسب هست.
    شخصا قبلا در هیچ فروم اینترنتی شرکت نکرده بودم. اینجا رو هم از طریق دوست مجازیم، احسان، باهاش آشنا شدم و حس کردم نیت طراحان این جامعه مجازی در جهت کمک بی چشمداشت به همدیگه بوده پس تصمیم گرفتم من هم با توجه به اینکه حدود دوازده سالی میشه با مبحث یادگیری و آموزش زبان انگلیسی سر و کار داشتم و استرالیا رو هم چند باری از نزدیک دیدم بنویسم. اگه حتی بتونم یک نفر رو اینجا از سردرگمی در بیارم به هدفم رسیدم. سعی میکنم تا اونجا که میشه خلاصه بنویسم گرچه مطلب خیلی زیاده.
    درباره آیلتس که ازش غول ترسناکی ساختن یه کم توضیح بدم. لطفا در وهله اول به دنبال این باشید که انگلیسی عمومیتون رو تقویت کنید. انقدر دنبال راه میانبر و تکنیک نباشید. برای مثال، شما اگه بطور کلی در خواندن قوی نباشید، اطمینان داشته باشید اسکن و اسکیم و اینکه اول سوالات رو بخونید بعدا به متن مراجعه کنید یا روشهای جادویی دیگه!، کمکی در تغییر نمره شما به سمت نمره دلخواهتون نخواهد کرد. ظاهرا ما ایرانیها کلا با مطالعه و خواندن میانه خوبی نداریم. پس سعی کنید بیشتر منابع انگلیسی بخونید و از موضوعاتی شروع کنید که خوشتون میاد.
    اعتقاد شخصی من اینه که هیچکس غیر از خودتون نمیتونه کمک زیادی درباره مهارتهای دریافتی، لیسنینگ و ریدینگ، براتون داشته باشه. منابع مخلتف هم تا دلتون بخواد در اینترنت و خارج از اون در دسترس هست. البته که میتونم بهتون بگم، و دوستان همکار میتونن بهتون بگن، فرق گزینه های " ترو، فالس، نات گیون" توی ریدینگ چیه اما حرف بنده اینه که قبلش باید به جایی رسیده باشید که این نکته یا به اصطلاح دوستان، "تکنیک" به دردتون بخوره.
    اگه هدفتون آزمون آیلتس هست، اول سطح کنونی خودتون رو پیدا کنید. سپس طبق اون سطح برنامه ریزی کنید برای پیشرفت و ارتقای سطح زبانی و در نتیجه افزایش نمره. با کتابهای "کمبریج آیلتس" میتونید خودتون نمره لیسنینگ و ریدینگ رو به راحتی پیدا کنید. برای رایتینگ و اسپیکینگ هم تشریف ببرید یکی از مراکزی که امتحان آزمایشی میگیرن و نمره تقریبی خودتون رو پیدا کنید. قطعا تفاوت فاحشی بین نمره این دو مهارت با مهارتهای قبلی نخواهد بود.
    اگر نمرتون زیر پنج هست، توصیه من فقط تقویت زبان عمومی هست. اگر پنج یا بالاتر رو کسب میکنید، اونوقت میشه با هدف آیلتس، زبان عمومیتون رو تقویت کنید با راهکارها و منابع خاص خودش. یه مدرس خوب، راه مناسب رو به شما نشون میده تا وقت و انرژی کمتری ازتون گرفته بشه. این شخص میتونه بیشتر در مهارتهای رایتینگ و اسپیکینگ شما رو همراهی کنه. ابتدا اصول و چارچوب (چهارچوب!) رو به شما معرفی کنه، و دوم اینکه به شما بازخورد عملکرتون رو در این مهارتها ارایه بده تا با مشکلات خودتون آشنا بشید.
    " من کجا بخونم؟ "
    خیلی کوتاه میگم این سوال برای من شبیه یه سوال دیگس: "استرالیا چجوریه؟ خوبه؟"
    نکته نهایی که الان وقت دارم اشاره کنم الان و بنظرم باید توجه خاصی بهش داشته باشید اینه که اگه الان به سلامتی نمره 8 رو در آیلتس کسب کردید این ذهنیت براتون ایجاد نشه که تشریف میبرید استرالیا و با دوستان "نیتیو" گل میگید و گل میشنوید! به خودتون زمان بدید تا از نزدیک باهاشون آشنا بشید و اگر در بدو ورود نفهمیدید چی میگن ترس برتون نداره! دیگه گویشهای زبان انگلیسی به آمریکن و بریتیش منتهی نمیشن. استرالین و کانادین و خیلیهای دیگه هم بوجود اومدن که کمتر به دنیا معرفی شدن. پس مشکل از شما نیست. فقط به خودتون زمان بدید.
    حقیقت اینه که آزمون آیلتس از نظر تخصصی اصول آزمون سازی ایرادات اساسی داره که اینجا نمیخوام واردش بشم اما با توجه به تعداد بالای داوطلب بهترین ساختاری که میشد برای تعیین نسبی سطح زبان انگلیسی افراد بهش رسید همین ساختاری هست که امروز میبینید. البته هر روز داره سعی میشه بهتر بشه اما "زبان" فرایندی بسیار پیچیده و پویاست که نمیشه برای اندازه گیریش واحدی به دقت "متر" یا "گرم" رو تعیین کرد.
    ویرایش توسط Morteza : 2015/01/03 در ساعت 07:57 PM دلیل: ایراد املایی

11. 17 کاربر مقابل از Morteza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

30gnal (2016/10/13),afshin (2015/01/27),hamsh (2015/02/16),kamal (2015/03/08),M.S.T (2015/01/03),mazdak2536 (2015/02/16),mohammad (2015/01/04),Mosafer_Aus (2015/03/09),Newlife (2015/03/16),r.adiban (2015/02/05),sjavadin (2015/01/07),vheidari (2015/12/13),yasser (2015/05/19),احسان_نقشه بردار (2015/01/03),ارغوانی (2015/04/04),حمید (2015/03/16),دامون (2015/01/04)

12. Top | #18

میزان امتیاز
    3
    salam age donbale moasese hastid va vaghte kafi darid moasese afarinesh kheili khoobe faghat makhsoose ielts

13. 3 کاربر مقابل از samaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

behrooz (2015/04/05),rezvan123 (2015/01/04),sjavadin (2015/02/20)

14. Top | #19

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    ممنون مرتضی و خوشحالیم که تورو در جمع خودمون داریم .
    سوالی که من برام زیاد پیش اومده اینه که یک فرد چطور میتونه به یک self assessment از سطح آمادگیش برای امتحان آیلتس برسه . زیاد دیدم افرادی رو که از خودشون over estimation دارند . مثلا مطمئن در مورد آیلتس هفت صحبت میکنند و در نهایت بعد از چندین بار امتحان به نمره شش میرسند و .. . یک فرد ، تا قبل از نشستن برای امتحان واقعی ، چطور میتونه به یک بررسی دقیق از شرایطش برسه و بعد از اون چه نوع برنامه ریزی نیاز داره برای رسیدن به نمره دلخواه ؟

15. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

sjavadin (2015/01/07),vheidari (2015/12/13)

16. Top | #20

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    سلام دامون جان،
    برای من که تست های کمبریج 6 تا 9 البته با رعایت شرایط و زمان امتحان معیار خیلی خوبی بودن برای ارزیابی سطح ریدینگ و لیسینینگ و برای رایتینگ هم از سایت های تصحیح آنلاین استفاده می کردم که با تولورانس قابل قبولی خوب بودن.
    البته برای رایتینگ و اسپیکینگ کتاب ها و منابع متعددی معیارهای نمره دهی رو به تفکیک توضیح دادن و یادمون نره که به قول دوستمون، زبان مقوله پیچیده ای هست و حتی خود امتحان معیار دقیق مثل متر یا کیلوگرم نیست چه برسه به خود ارزیابی که حتما تولورانس اش بیشتر از خود امتحان هست.

17. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/01/07)

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع