سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با معرفی مستقیم بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالی

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاملا موافقم

3 30.00%
  • کاملا مخالفم

2 20.00%
  • به صرت مشروط موافقم و شرط خود را اعلام میکنم

5 50.00%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

موضوع: آیا با معرفی مستقیم بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا توسط اعضا فروم موافقید؟

1. Top | #1

میزان امتیاز
    43

آیا با معرفی مستقیم بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا توسط اعضا فروم موافقید؟

با سلام

آیا موافقید که اعضای فروم تجربیات مثبت خود در استفاده از بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا ، را به صورت مستقیم با دیگر اعضا در میان بگذارند؟

2. Top | #2

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام
    به نظر بنده اگر کسی از خدمات شرکت، شخص یا آموزشگاهی استفاده کرده باشه و اینقدر از این خدمات راضی بوده باشه که صلاح بدونه با دیگران هم شیر کنه بلکه دیگران هم بتونن استفاده کنن خیلی عالیه.
    به شرطی که استفاده ابزاری برای تبلیغات گسترده نشه و اعتبار این فروم رو پایین نیاره بسیار هم مناسبه.
    همانطور که دامون عزیز هم در یک پست دیگه گقته بودند این میتونه با ایجاد یک قانون جدید با استفاده از سیستم امتیاز دهی به کاربران انجام بشه. به این صورت که کاربران با امتیاز خاصی بتوانند تجربیات اینچنینی رو اینجا شیر کنند.
    قطعا مادریتور سایت هم میتونه نظارت دقیق داشته باشه.

3. Top | #3

میزان امتیاز
    656
    به نظرم اگه به صورت منطقی و بیطرفانه به بیان ویژگیها پرداخته بشه و اگزجره نشه، اره خوبه و ضعفها و نواقص رو هم در نظر بگیرن تا هر شخصی بتونه با توجه به فهم و تفکراتش نتیجه گیری کنه یک ایده خوبیه!

4. Top | #4

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    من با دو شرط موافقم

1-بحث و تبادل نظر نشه و فقط در حد معرفی تجربه خوب باشه
    2- به طریقی جلوی سواستفاده گرفته بشه . دیدیم که افرادی در فرومهای دیگر ، برای تبلیغ خود کاربر ایجاد میکنند . پیشنهاد من اینست که حداقل امتیاز کاربرانی که اجازه معرفی بیزنسی را دارند عددی مانند ده باشد . برای رسیدن به امتیاز ده یک کاربر باید 300 نوشته داشته باشد و یا اینکه حداقل ده تشکر از نوشته های او شده باشد .

5. Top | #5

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    من با دو شرط موافقم

1-بحث و تبادل نظر نشه و فقط در حد معرفی تجربه خوب باشه
    2- به طریقی جلوی سواستفاده گرفته بشه . دیدیم که افرادی در فرومهای دیگر ، برای تبلیغ خود کاربر ایجاد میکنند . پیشنهاد من اینست که حداقل امتیاز کاربرانی که اجازه معرفی بیزنسی را دارند عددی مانند ده باشد . برای رسیدن به امتیاز ده یک کاربر باید 300 نوشته داشته باشد و یا اینکه حداقل ده تشکر از نوشته های او شده باشد .
    دامون جان
    فكر نمي كنم اين معيار امتياز بتونه كمكي بكنه... راستش من اگر بخوام سوء استفاده كنم مي تونم دو يا سه تا ID ايجاد كنم و پيغام‌هاي محدودي رو قرار بدم و از خودم تشكر كنم. و اينجوري به سرعت به امتياز 10 برسم.

اما در مورد اصل موضوع؛
    راستش من فكر مي كنم ضمن اين كه لازمه چهارچوبي براي اين موضوع تعريف بشه، مي شه يه مقدار مساله رو آزادتر ديد. در واقع به نظر من اگر من كسي رو معرفي كنم و بگم كه قابليت‌ها و ضعف‌هايي رو داره و ديگران هم اون رو نقد كنند و مجاز باشند كه تجربيات نامناسبشون رو در اين ارتباط اعلام كنند (در عين حفظ احترام) موضوع جنبه ي تبليغ پيدا نمي كنه. به اين ترتيب من فكر مي كنم معرفي افراد و موسسات به اعضا اگر شرايط نقد رو داشته باشه ايرادي نداره.

ضمن اين كه همه ي اين تبليغات و حتي بيزنسي شدن چنين جمع‌هايي نهايتاً به نفع متقاضيان خدمات مورد نظر هست. ... به اين ترتيب من اساساً تبليغ رو اگر مرتبط با فرايند مهاجرت باشه اتفاق بدي نمي‌بينم.... فقط يه مقدار بايد براش چهارچوب تدوين كرد... از جمله اين كه با هدف فوروم هماهنگ باشه، غير قانوني نباشه و ...
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

6. 3 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

freedom (2015/01/03),M.S.T (2014/12/30),mazdak2536 (2014/12/30)

7. Top | #6

میزان امتیاز
    419
    من هم با بحث اعلام رضایت و به اشتراک گذاری تجربه بدون تحلیل و بحث در این مورد موافقم. میشه تصویب کرد که پستهای مربوط به بحث و جواب دادن اعضا به هم در مورد موافقت یا عدم موافقت حذف بشه. اصلا همین رو هم میشه به رای گذاشت. داستان امتیاز دهی هم میتونه مفید باشه. البته امتیاز دهی همین الانم داره انجام میشه. اما با بررسی بیشتر میشه جلوی هر سو استفاده ای رو گرفت. مثلا فرض کنین یه نفر دنبال کلاس زبانه یا یه خدماتی برای مهاجرت. خوب اون آدم اگه نتونه بیاد اینجا و جواب سوالشو بگیره پس ما واسه چی اینجا هستیم. من خواهش میکنم از پیغام خصوصی کمتر استفاده کنیم. چون اینجا موضوع خصوصی وجود نداره. اگه حرف بدیه یا میتونه برداشت بد ازش بشه که اصلا نباید مطرح بشه ! اگرم خوبه که میشه یه تاپیک ایجاد کرد که همه ازش استفاده کنن. اگه روزی خدای نکرده زبونم لال یه آدمی اومد اینجا و آفتابه گرفت به این جمع مفید ما میشه برای حذف یا ادامه حضورش هم رای گیری کرد. قراره ما اینجا به جز آشنایی و کمک به هم الفبای تمدن رو هم مزه مزه کنیم ! اینم جزوی از آماده سازی خودمون برای زندگی تو یه جامعه تقریبا" دموکراتیکه !

8. 6 کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/01/03),freedom (2015/01/03),Libra (2015/05/11),M.S.T (2014/12/30),mazdak2536 (2014/12/30),محمد (2014/12/30)

9. Top | #7

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    من فکر میکنم اگر خودمون حساس باشیم به کسایی که به قول احسان آفتابه به دست میان سرغ اینجا ، خیلی از مشکلات قابل پیشگیری باشه .
    قضیه امتیاز فقط یه سنگ خواهد بود جلوی پای spammer ها . خیلی امیدوارم که انرژی مثبت جمع ، حساسیتمون و حضور پررنگ و قوی مادریتورها کمک کنه که جو خوب رو حفظ کنیم .
    برای نمونه میگم که از نظر تکنیکی ، مادریتور میتونه گزارشی داشته باشه از کاربرهایی که به صورت زنجیره ای از هم تشکر کردند و ... اما به قول جمال ، الان اگر روش وقت بزاریم میشه وقت گذاشتن روی مشکلی که وجود نداره .
    پیشنهاد میکنم که قانون رو تصویب کنیم . الان ضمانت اجراییش حساسیت اعضا و گزارش دادن ماها و حضور پررنگ مادریتورهاست و جلو تر که بریم و نیاز بود ، ابزارهای بیشری اضافه میکنیم .
    من به شخصه روز اولی که با این جمع شروع کردم ، قول گرفتم و صحبت کردم که این جامعه به شدت با کسایی که مخل آرامش اعضا فعال و به درد بخور هستند برخورد کنه .
    به خاطر اینکه شخصا ، اینجا رو آخرین سعیم برای حضور و کمک به ساخته شدن یه فضای مجازی متمدن فارسی زبان میدونم ، تعارف رو کنار میگذارم و هرجا که سو استفاده ببینم ،گزارش میدم و پیگیر هم هستم .
    ویرایش توسط دامون : 2014/12/30 در ساعت 08:18 AM

10. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/01/03),mazdak2536 (2014/12/30),محمد (2014/12/30)

11. Top | #8

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    آقا ببخشید من اشتباهی "کاملا مخالفم" رو کلیک کردم در صورتی که میخواستم "کاملا موافقم" رو انتخاب کنم

به نظر من:
    1- هر کس این حق رو داره که هر نظری بده تا جایی که حریم شخصی دیگران ضایع نشه!
    2- هر کسی میتونه هر تبلیغی تو تاپیک مربوطه بذاره تا جایی که قوانین دولتی کشورمون اجازه میده!
    3- مدیر فروم بهتره یه تاپیک باز کنه فقط برای این موضوع تبلیغ این بیزینس ها و فضای مناسب رو در اختیار همه بذاره و یه کنترلی هم در حد اینکه به کسی بی احترامی نشه و یا قوانین کشورمون زیر پا نره داشته باشه!

پ.ن: به نظر من حتی اگه طرف به صرف تبلیغ بیاد اینجا اکانت بسازه بازم کار اشتباهی نکرده.

12. Top | #9

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748
    كافيه كه اينكار رو بكنين تا هرجا بحث پيچيده شد برچسب نون به نرخ روز خور و شغلتون مهاجرته و شما كه از اينكار نون مي خورين معلومه اينو ميگين و اين دسته الغاب بهتون بچسبه
    "A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep"
    Tywin Lannister

13. Top | #10

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها

پ.ن: به نظر من حتی اگه طرف به صرف تبلیغ بیاد اینجا اکانت بسازه بازم کار اشتباهی نکرده.
    نظر شخصی من هم اینه که جلوتر که بریم ، خوبه که صلا اجازه بدیم بیزنسها بیان تاپیک داشته باشن و هم ارائه اطلاعات کنند به اعضا و هم اینکه به انتقادات و پیشناهادات جواب بدهند و از همه مهمتر برای بچه های فروم آفر بدن . هیچ اشکالی نداره . منظورم از سواستفاده چیز دیگه ای بود .
    اتفاق بدی که دیدیم افتاده اینه که طرف مثلا معلم آیلتسه .میاد یه کاربر درست میکنه ، دو سه تا تشکر و پس نامرتبط وکلیشه ای این ور اونور میزاره بعد یک هو میاد تو تاپیک مرتبط مینویسه استاد من آقای فلانیه ( اسم خودش) و عالیه و از این حرفها اینم شمارش . من آیلتسم 5 بود یکماه با این بابا کار کردم شدم هفت وهزار تا دروغ دیگه .
    درسته که بچه های فروم اونقدر باهوش هستند که گیر این جور spam های دروغ نیفتند ولی انصافا اینکه فروم نتونه با این افراد برخورد کنه ( به خاطر نداشتن قانون) ، فکر نمیکنی که اعتبارمون رو زیر سوال میبره .
    من دوست دارم بدونم مثلا مهدی که آیلتسش از شش رسیده به هفت واقعا از کمک چه استادی استفاده کرده و دستش درد نکنه که معرفی میکنه . منم خودم هفت هشت سال پیش یک نفر رو معرفی کرده بودم . اما این وسط سو استفاده بیزنسها و اینکه خودشون رو جای کاربر واقعی جا بزنند باید حذف بشه .
    اتفاقا اگر یه استاد آیلتس ، فکر بیزنسی داشته باشه ، باید بیاد اینجا به اسم خودش یه تاپیک راه بندازه ، اطلاات بده ، تکنیک ارائه کنه و سوادش رو در معرض بزاره . مگه من الان به عنوان وکیل مهاجرت اینجا نیستم ؟ مگه میلاد به عنوان مشاور اقتصادی اینجا نیست ؟ به نظر من درستش همینه که با شناسنامه و در جهت منافع عام حرکت کنند افراد تا هم خودشون سود ببرند و هم البته اعضا فروم .

14. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/01/03),freedom (2015/01/03)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین