سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با معرفی مستقیم بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالی

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاملا موافقم

3 30.00%
  • کاملا مخالفم

2 20.00%
  • به صرت مشروط موافقم و شرط خود را اعلام میکنم

5 50.00%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

موضوع: آیا با معرفی مستقیم بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا توسط اعضا فروم موافقید؟

1. Top | #11

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط babaak نمایش پست ها
    كافيه كه اينكار رو بكنين تا هرجا بحث پيچيده شد برچسب نون به نرخ روز خور و شغلتون مهاجرته و شما كه از اينكار نون مي خورين معلومه اينو ميگين و اين دسته الغاب بهتون بچسبه
    بابک جان
    این عقیده منه و اصلا با این شرط دارم اینجا فعالیت میکنم تا وقتی که این شرط برقرار باشه :

اگر جامعه به فردی اجازه میده که با شناسنامه و به صورت فردی حقیقی در این فضا فعالیت کنه و تا وقتی که اون فرد در جهت منافع جمع حرکت میکنه ، لازمه که به عنوان یه شهروند ( عضو جامعه) از او حمایت بشه . چه معنی داره که اینجا هم کسی بیاد به کسی به صرف شغلش و با وجودی که برای جامعه مفیده و در چارچوب قوانینه ، توهین کنه .
    ببخشید ولی لازمه که اسم بیارم . اینجا مایگرنت هلپ نیست و نخواهد شد . آدمهایی مثل X و Y هم اگر روال اونجا رو بخوان ادامه بدن ، مطمئنم که از طرف جامعه طرد میشن . من خودم هیچ جور مسئولیت مادریشن ندارم . بچه ها شاهدند که اصلا گفتم به خاطر قلم تندم و گاهی از کوره در رفتنهام ، صلاحیتش رو ندارم . اما اگر موردی ببینم ،اینقدر گزارش میدم که قانون اجرا بشه . خوشبختانه مادریتورهامون هم تعارف با کسی ندارند . یک مورد بود که من علاوه بر گزارش ، خودم هم به فرد خاطی تذکر داده بودم . مادریتور اول به من اخطار داد که تذکری که نوشته بودم رو پاک کنم . منم با کمال میل قبول کردم .
    هیچ کدوم از ماها اعصاب اضافی نداریم که پای troll ها بدیم بره . داریم بابک جان ؟

2. Top | #12

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    نظر شخصی من هم اینه که جلوتر که بریم ، خوبه که صلا اجازه بدیم بیزنسها بیان تاپیک داشته باشن و هم ارائه اطلاعات کنند به اعضا و هم اینکه به انتقادات و پیشناهادات جواب بدهند و از همه مهمتر برای بچه های فروم آفر بدن . هیچ اشکالی نداره . منظورم از سواستفاده چیز دیگه ای بود .
    اتفاق بدی که دیدیم افتاده اینه که طرف مثلا معلم آیلتسه .میاد یه کاربر درست میکنه ، دو سه تا تشکر و پس نامرتبط وکلیشه ای این ور اونور میزاره بعد یک هو میاد تو تاپیک مرتبط مینویسه استاد من آقای فلانیه ( اسم خودش) و عالیه و از این حرفها اینم شمارش . من آیلتسم 5 بود یکماه با این بابا کار کردم شدم هفت وهزار تا دروغ دیگه .
    درسته که بچه های فروم اونقدر باهوش هستند که گیر این جور spam های دروغ نیفتند ولی انصافا اینکه فروم نتونه با این افراد برخورد کنه ( به خاطر نداشتن قانون) ، فکر نمیکنی که اعتبارمون رو زیر سوال میبره .
    من دوست دارم بدونم مثلا مهدی که آیلتسش از شش رسیده به هفت واقعا از کمک چه استادی استفاده کرده و دستش درد نکنه که معرفی میکنه . منم خودم هفت هشت سال پیش یک نفر رو معرفی کرده بودم . اما این وسط سو استفاده بیزنسها و اینکه خودشون رو جای کاربر واقعی جا بزنند باید حذف بشه .
    اتفاقا اگر یه استاد آیلتس ، فکر بیزنسی داشته باشه ، باید بیاد اینجا به اسم خودش یه تاپیک راه بندازه ، اطلاات بده ، تکنیک ارائه کنه و سوادش رو در معرض بزاره . مگه من الان به عنوان وکیل مهاجرت اینجا نیستم ؟ مگه میلاد به عنوان مشاور اقتصادی اینجا نیست ؟ به نظر من درستش همینه که با شناسنامه و در جهت منافع عام حرکت کنند افراد تا هم خودشون سود ببرند و هم البته اعضا فروم .

1- راجع به قسمت اول حرفت اجازه بده باهات مخالف باشم، به این دلیل که من همچنان نتونستم علتی پیدا کنم که این کار اشتباه باشه که حالا ما بخوایم باهاش برخورد کنیم!
    یعنی منظورم اینه که کلاً چرا باید راجع به اینکه "
    طرف مثلا معلم آیلتسه .میاد یه کاربر درست میکنه ، دو سه تا تشکر و پس نامرتبط وکلیشه ای این ور اونور میزاره بعد یک هو میاد تو تاپیک مرتبط مینویسه استاد من آقای فلانیه ( اسم خودش) و عالیه و از این حرفها اینم شمارش . من آیلتسم 5 بود یکماه با این بابا کار کردم شدم هفت وهزار تا دروغ دیگه"
    اهمیت قائل شیم و واسمون مهم باشه!؟
    چرا باید care کنیم !؟ طرف اومده زرنگ بازی دربیاره فک کرده خیلی بارشه یه حرکتی هم زده ... پس قوه ی تعقل مخاطب کجا رفته !؟

2- پیشنهاد من راجع به ایجاد تاپیک مرتبط برای تبلیغات هم در راستای تایید قسمت دوم صحبتت بود
    ... میدونی چرا افراد برای پرزنت خودشون دست به حرکتای ژانگولر میزنن و نمیان خیلی cool مثل شما اینجا اعلام کنن که وکیل مهاجرتن !؟ چون به اشتباه فکر میکنن اگه cool باشن با الفاظ و تگ هایی از قبیل "
    نون به نرخ روز خور و شغلتون مهاجرته و شما كه از اينكار نون مي خورين معلومه اينو ميگين و اين دسته الغاب "
    مواجه میشن! اگه فضای مناسب در اختیارشون قرار بگیره کم کم این فرهنگ خوب "درست پرزنت کردن خود" جای این حرکتای ژانگولر افراد رو میگیره!

همه اینها فقط نظر منه و هیچ تعصبی هم ندارم و اگه به این نتیجه برسم که نظرم اشتباه بوده خیلی cool نظرم رو عوض میکنم

3. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Esfandiar gh (2016/09/24)

4. Top | #13

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748
    نه دامون جان چيزي كه نداريم اعصابه مفته . من خودم بعنوان هابي ميام اينجا و نمي خوام با اعصاب خوردي برم. ولي خب جامعه ايراني و نوع برخورد فرهنگيش رو كه مي شناسي. چيزي كه هزينه نداره همون برچسب زدن و برخوردهاي افراطيه. اصلا براي گروهي اينكار سرگرميه! من فكر مي كنم اگه اينكار انجام بشه با كوچكترين فشاري در هر مناظره ( كه يك فرووم دقيقا مكان مناظره هست ) اولين اتفاق برچسب زني خواهد بود. حالا اگر حتي اون هيئت كنترلي كه نام بردي هم وارد عمل بشه فقط نوع برچسب عوض ميشه به اينكه سخن مخالف رو سانسور مي كنين! من متوجه اين هستم كه دوست داري همه ظرفيتهاي مفيد رو يكجا جمع كني ( كه چقدر هم خوب ) ولي چون ماهيت فعاليتي اون با ماهيت فرووم جداست ، به اعتقاد من اميزش اين دو فقط فضا رو براي همون تروولهايي كه نام بردي اماده ميكنه. حالا در نهايت ايا من راه حلي هم دارم؟ نه! نميدونم با اين فرهنگ عجيب چجور بايد برخورد كرد

Sent from my iPad using Tapatalk
    "A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep"
    Tywin Lannister

5. Top | #14

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط babaak نمایش پست ها
    نه دامون جان چيزي كه نداريم اعصابه مفته . من خودم بعنوان هابي ميام اينجا و نمي خوام با اعصاب خوردي برم. ولي خب جامعه ايراني و نوع برخورد فرهنگيش رو كه مي شناسي. چيزي كه هزينه نداره همون برچسب زدن و برخوردهاي افراطيه. اصلا براي گروهي اينكار سرگرميه! من فكر مي كنم اگه اينكار انجام بشه با كوچكترين فشاري در هر مناظره ( كه يك فرووم دقيقا مكان مناظره هست ) اولين اتفاق برچسب زني خواهد بود. حالا اگر حتي اون هيئت كنترلي كه نام بردي هم وارد عمل بشه فقط نوع برچسب عوض ميشه به اينكه سخن مخالف رو سانسور مي كنين! من متوجه اين هستم كه دوست داري همه ظرفيتهاي مفيد رو يكجا جمع كني ( كه چقدر هم خوب ) ولي چون ماهيت فعاليتي اون با ماهيت فرووم جداست ، به اعتقاد من اميزش اين دو فقط فضا رو براي همون تروولهايي كه نام بردي اماده ميكنه. حالا در نهايت ايا من راه حلي هم دارم؟ نه! نميدونم با اين فرهنگ عجيب چجور بايد برخورد كرد

Sent from my iPad using Tapatalk
    کالا متوجه منظورت هستم بابک جان
    من میگم از این آدمها نباید ترسید . ببین نود درصد ترولها با ای پی واقعی خودشون نمینویسند . من این رو مطمئنم .من خوم حدود ده ساله که وبلاگ دارم و همیشه م تارگت اینها بودم . اصلا من اعتقاد دارم اکثر این ای دیها از طرف یکی دو نفر ادم مریض کنترل میشه . همین الان همون یکی جا رو برو سر بزن ، ببین هشت نه تا کاربری که مثبت و منفی با هم بحث (جنگ زرگری) داشتند ، چند روزه همه با هم نیستند.اینا همش درسه . ما یه سری تازه کار نیستیم .تو ،من ، احسان ، محمد ، علی ، ... همه ، سالهاست که بااین آدمها آشناییم
    یکی از ادمینهامون ( نباید اسم ببرم) ، تو دوران اوج مایگرنت هلپ و اون موقع که حداقل روزی دویست سیصد مطلب مفید توش نوشته میشد ، تنها مادریتور اونجا بوده . اون یکی هم سالهاست که در محیطهای مجازی فعاله . قراره حلقه بسته نباشه ، هر کاربر فعالی که ابراز علاقه کنه و به بقیه نشون بده که صلاحیت داره ، تو این حلقه جاشه . خلاصه منظورم اینه که دوستان ترول ، اینجا با یه نفر که انگیزه ای برای مدیریت فروم نداره طرف نیستند . کسی بیاد از پشت وی پی ان ثبت نام کنه ، همون اول کار یه گزارش برای مادریتورها میره و این کاربر زیر زره بینه .
    من خودم به شخصه اگر مطمئن باشم ، توهین ، ناسزا ، تهمت یا برچسبی که به شخص من زده میشه با گزارش من بعد از یکی دو ساعت حذف میشه ، دلیلی برای اعصاب خوردی ندارم . اتفاقا اعصاب خوردیش میمونه واسه ترولی که مدام باید آی دی بسازه و نوشته هاش ادیت بشن و اخطار بگیرند و حذف بشن .

6. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

babaak (2014/12/30)

7. Top | #15

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام دوستان
    چیزی که من توی م.ه دیدم این بود که خیلی راحت و با درست کردن چندتا آیدی توسط یکی دو نفر فضای اونجا به هم ریخت. دلیلش هم از نظر بنده تنها نبود یک مادریتور خوب و عدم تذکر از طرف ادمین سایت به اشخاص خاطی بود. جزئیات دیگه ای هم داشت که قابل صرف نظر کردن هست چرا که نمیتوان برای همه چیز از ابتدا تبصره در قانون ایجاد کرد و تا شرایط خاص در قانون گذاری پیش نیاید ایجاد تبصره های جدید تقریبا غیر مفید و دست و پا گیر خواهد بود.

لذا از نظر بنده فعلا با تصویب قانونهای اولیه و کلی باید پیش رفت با این نظر که در آینده و در شرایط بعدی میتوان قوانین را بر اساس شرایط پیش آمده و براساس رای گیری ویرایش و تصحیح نمود.
    برای مثال تا همین چند روز پیش قبل از اینکه بخواهیم استادی را معرفی کنیم یک همچین قوانینی را نداشتیم و بر اساس تاپیک به وجود آمده این موضوع و قوانین مربوط به آن مهم شده اند.

پس از نظر من در حال حاضر برای این منظور میتوان خیلی حساسیت نشان نداده و یک سری قوانین کلی تدوین کنیم و به رای بگذاریم و سپس اجازه دهیم تا با گذشت زمان و تجربه شرایط جدید، قوانین تدوین گردند.
    ویرایش توسط M.S.T : 2014/12/30 در ساعت 10:16 PM

8. 3 کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

babaak (2014/12/30),Esfandiar gh (2016/09/24),freedom (2015/01/03)

9. Top | #16

میزان امتیاز
    92
    سلام ببخشید دخالت میکنم. منم با نظر دامون کاملا موافقم. خیلی هم خوبه یه صاحب بیزینسی بیاد و خودش رو نشون بده و تاپیکی رو هم اداره کنه. بالاخره کاربران فروم سنی ازشون گذشته و میتونن انتخاب کنن یا نکنن. منظورم اینه که اینقدر سنمون هست که خودمون بد رو از خوب تشخیص بدیم. خیلی خوبه که ما از طریق این فروم بابیزینسهای و صاحبان اونها آشنا بشیم و بتونیم ازشون استفاده کنیم هم در راستای مهاجرت و هم در راستای زندگی کردن در اوزستان. خیلی هم خوبه این بیزینسها نقد بشن و حتی صاحبش بیاد دفاع منطقی انجام بده. مثلا توی airbnb دنبال خونه بودم. توی یکی از خونه ها یه نفر نظر داده بود که خونه بدی نبود ولی صاحبخونه شارژ اضافیتون میکنه. صاحبخونه نه تنها ناراحت نشده بود حتی رفته بود و توی صفحه ی اون فرد کامنت خیلی نایسی راجع به اون فرد گذاشته بود. به نظر من مادریتور ها میتونن جلوی افراط رو بگیرن

10. کاربر مقابل از freedom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Esfandiar gh (2016/09/24)

11. Top | #17

میزان امتیاز
    1
    من كاملا موافق هستم با شِر كردن تجربيات خوب و مفيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #18

میزان امتیاز
    217
    به اشتراک گذاشتن تجربيات اشخاص به شرطي که به ورطه افراط نيافته به نظرم جاش همين جاست. اگر صاحب بيزنسي باهوش باشه مياد اينجا علني فعاليت ميکنه و از اين مديا براي گسترش گستره فعاليتش استفاده ميکنه. من حتي موافقم که اينجور افراد هزينه هايي رو بپردازند و تبليغ مثبت هم بکنند. روي مکانيسمش بايد فکر و بررسي بشه البته
    شاد باشید - علی

13. Top | #19

میزان امتیاز
    43
    با توجه به نتیجه رای گیری
    4 نفر موافق ( با توجه به رای کاربر Gabric)
    5 نفر موافق مشروط

به دلیل اینکه هیچ کدام از دو گزینه ذکر شده ، اکثریت مطلق را به دست نیاورده اند .
    با در نظر گرفتن نظرات کاربرانی که به صورت مشروط موافقت کرده اند دو گزینه زیر برای اضافه شدن به قوانین پیشنهاد میشود . لطفا نظرات اصلاحی خود را اعلام فرمایید تا بین این دو گزینه رای گیری انجام شود:

گزینه یک : کاربران سایت میتوانند با در نظر گرفتن بقیه قوانین جامعه ، اقدام به معرفی عمومی مشخصات سرویسها و بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا نمایند.
    گزینه دو : کاربرانی که دارای حداقل سطح امتیازی بیش از عدد 10 میباشند میتوانند با در نظر گرفتن بقیه قوانین جامعه ، اقدام به معرفی عمومی مشخصات سرویسها و بیزنسهای مرتبط با مهاجرت و استرالیا نمایند.

14. کاربر مقابل از support عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2015/01/05)

15. Top | #20

میزان امتیاز
    92
    گزینه ی دو

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین