سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: محله های شهر پرث

1. Top | #1

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748

محله های شهر پرث

خب دعوای اینکه شمال بهتره یا جنوب همیشه هست. من شمال رو بیشتر دوست دارم. اعتقاد دارم رشدش خیلی بیشتره و صنعتی تره. همچنین دورترین محله اش تا مرکز شهر از نظر زمانی هنوز کوتاهتر از جنوب هستش. تعداد ایرانی ها در جنوب بیشتره.

اما محله ها. من از محله Tapping شروع می کنم.
    بسیار زیباست ، تو آماری که پایین صفحه میزارم عددی رو برای خونه زده که با قیمت خریدی که تو سایت ها میبینیم فرق داره. خونه ها الان تو ریت 550 به بالا برای بلوکهای بالای 500 متر معامله میشه. خونه های بلوکهای زیر 500 متر هم هست. عموم خونه ها 5 سال ساخته و بیشتر افراد خانواده هستند. 3 تا مدرسه توش وجود داره که عامل اصلی رشد منطقه شده. بسیار ساکت و بی نهایت Safe هست. میزان جرمش خیلی خیلی پایینه و پلیس بخاطر مدارس همواره کنترل داره. خونه های زیادی هنوز توش فروش میره. (کسانیکه خونه ها رو 5 سال پیش خریدن و با جامپ پارسال سود خوبی کردن) .
    حدود 8تا شاپینگ سنتر در اطراف و در دسترس با ماشین هست. بزرگترینش Lakeside Joondalup هستش که با Tapping تنها زیر 10 دقیقه با ماشین فاصله داره (اگه بخواین برین اونجا) . 2 و یا 3 تا ترین استیشن دم دست هست که میتونین انتخاب کنین. نزدیکترین Carrembine هستش که شما هنوز توش کلی جای پارک دارید و می تونین بشینین تو قطار (از Joondalup یهو پر میشه) . با قطار تا مرکز شهر زیر 40 دقیقه زمان میگیره. همه کمپانیهای بزرگ فرنیچر و بانینگز و همه چیز دیگه بسیار نزدیکتون هست و لازم نیست جای دوری برید. حونه ها همه شیک هستند و مردم این سابارب معمولا وضع مالی خوبی دارن. خونه ها معمولا با Back / Front yard هستن و محیط سالم و کافی برای بچه ها. اجاره خونه ها معمولا از 500$ در هفته شروع میشه که هنوز نسبت به قیمت خونه ها بالاست و خرید رو توجیه میکنه. ساب ارب Clarkson و چندین ساب ارب نو دیگه بالاش هست. اتوبان رو قراره بخاطر اونها پهن کنند و سرویس قطار اون ساب اربهای دور راه افتاده و کار میکنه. برای همین افزایش قیمت رو در Tapping مجددا باید شاهد بود. با دریا 10 دقیقه با اولین ساحل فاصله دارید.
    نکته بد؟ اینترنتش! هنوز ADSL هست. ونه حتی ADSL2+ ! نه Fibre! سیستم E-wire هم داره ولی سرعت آخرش رو 8mps بالاتر نمیره.
    تو لینک پایین یکی کامنت گذاشته Alot of Bogans and Booners ! من ندیدم تو 2 سال حتی یه دونه !
    شاد باشید

Living in tapping: rate and review tapping, discuss and compare with other suburbs.

Tapping, WA 6065
    Current rating
    7.1

Houses
    Median price:$460,000
    Annual median growth:-0.10%
    Average time market:87 days
    Average discount:5.47%

Units
    Median price:n/a
    Annual median growth:n/a
    Average time market:n/a
    Average discount:n/a

Community in Tapping
    Population 2006:3118
    Median residents age:33
    Median household weekly income:$1295
    Rented:8.77%
    Full owned:24.76%
    Being purchased:64.23%
    ویرایش توسط babaak : 2014/12/23 در ساعت 04:57 PM
    "A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep"
    Tywin Lannister

2. 6 کاربر مقابل از babaak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

aminzeinali (2015/06/26),M.S.T (2014/12/23),mohammad_eslami (2014/12/23),sao911 (2014/12/24),shirin13582003 (2015/05/10),دامون (2014/12/23)

کلمات کلیدی این موضوع