سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: با توجه به ماجراهای اخیر سیدنی آیا باید از ملیت خود شرمنده باشیم ؟

1. Top | #11

میزان امتیاز
    419
    به قول آقای محمد علی رامین مشاور وحشی القلب سابق مطبوعاتی شما غلط کردی !

2. Top | #12

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748
    مسلما نه. هیچکدوم از مطبوعاتی که من دیدم اشاره ای به اینکه ایرانی ها تروریست هستند نکرده و هیچ اتهامی به ایرانیها نزده. این بابا هم کلا تکلیف فکریش معلوم بود و اینقدر کارهای عجیب غریب انجام داده بود که اولین سوال در موردش اینه که یه چنین فردی با این افکار پارادوکس چرا هنوز آزاد بوده و این سوال کیفیت پلیس استرالیا رو زیر سوال میبره. ملیتش اصلا نقشی رو بازی نمی کنه و بنظرم اصلا تاثیری نداره به حال ایرانیها. دولت ایران هم که جواب داده بود که ما مدتها قبل بهتون اخطار داده بودیم که این بابا اصلا کلاه برداری کرده ولی شما توجه نکردید.

3. Top | #13

میزان امتیاز
    9
    با سلام

فکر می کنم برای سوال من اینجا بهترین جاست. بنظرتون این اتفاق تاثیری در کند شدن روند صدور ویزای اتباع خارجی مسلمان بخصوص ایرانی ها میذاره؟

4. Top | #14

میزان امتیاز
    419
    من بعید میدونم. در مورد وضعیت پرونده پناهندگان قطعا تاثیر میذاره. یعنی اصلا قرار بوده که تاثیر بذاره ! (چهره تونی آبوت وقتی خبر رو شنید !) اما در مورد مهاجران قانونی بعید میدونم. من به شخصه اعتقاد دارم سیستم اطلاعاتی استرالیا بعیده که از این ماجرا بی خبر بوده باشه. داستان کلش بو داره !

5. کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد (2014/12/24)

6. Top | #15

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    احسان نکنه تو هم ۲۴ نگاه می کردی؟

Sent from my Android Phone using Taptalk
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    ---------------------------------------
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

7. Top | #16

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasanrose نمایش پست ها
    با سلام

فکر می کنم برای سوال من اینجا بهترین جاست. بنظرتون این اتفاق تاثیری در کند شدن روند صدور ویزای اتباع خارجی مسلمان بخصوص ایرانی ها میذاره؟
    اونها قطعا براي كنترل سكيوريتي چك مهاجرين تغييراتي رو در نظر مي گيرند ولي خيلي بعيده كه اولا اين تغييرات فقط براي ايراني ها باشه و نه همه مهاجرين و دوما براي كسانيكه كلا مشكل سكيوريتي ندارند هيچ فرقي نخواهد كرد
    پناهنده ها بيشترين ضرر رو خواهند كرد ولي سيستم برخورد با پناهنده ها در استراليا از قبل مشخص بود. اين واقعه فقط دست دولت رو در برخوردهاي اكستريمتر باز مي زاره

Sent from my iPad using Tapatalk
    "A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep"
    Tywin Lannister

8. کاربر مقابل از babaak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دامون (2014/12/24)

9. Top | #17

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    احسان تو دیگه چرا تریپ دایی جان ناپلئنی بر میداری ؟ فکر میکنی تو کشوری مثل استرالیا اصلا امکان نظارت 24 ساعت بر افراد وجود داره ؟ از نظر هزینه ها و بودجه ها میگم نه بحث آزادی و این حرفها .
    مثلا یه اتفاقی مثل 11 سپتامبر رو تو هم اعتقاد داری که کار خود سیستم بوده ؟
    اینکه ابوت نفع برده از این دستان رو رد نمیکنم اما واقعیت از نظر مناینه که این آدم یه روانی بوده که از سورواخهای سیستم قضایی استرالییا با پولی که داشته و کمک وکلاش لغزیده بوده تو جامعه . فکر میکنی کم کلاهبردار از ایران فرار کرده بوده اینجا و دولت استرالیا با استدلال های احمقانه اش نسبت به وضعیت ایران ، اونها رو برنگردونده . من به شخصه حداقل چهار پنج نفر رو میشناسم . تو همین سیدنی خودمون . کافیه بری تو جمع ایرونیهای قدیمی و ببینی چه گندی از توش در میاد .

10. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

الوابا (2016/10/31)

11. Top | #18

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    نقل قول نوشته اصلی توسط babaak نمایش پست ها
    اونها قطعا براي كنترل سكيوريتي چك مهاجرين تغييراتي رو در نظر مي گيرند ولي خيلي بعيده كه اولا اين تغييرات فقط براي ايراني ها باشه و نه همه مهاجرين و دوما براي كسانيكه كلا مشكل سكيوريتي ندارند هيچ فرقي نخواهد كرد
    پناهنده ها بيشترين ضرر رو خواهند كرد ولي سيستم برخورد با پناهنده ها در استراليا از قبل مشخص بود. اين واقعه فقط دست دولت رو در برخوردهاي اكستريمتر باز مي زاره

Sent from my iPad using Tapatalk
    تحلیل درستیه بابک جان .
    اتفاقا یه لایحه محرمانه هم چند روز بعد به اطلاع رسید که یکی از اهدافش سخت کردن چکهای امنیتی حتی برای افرادی که ویزای اقامت دائم دارند بود .

12. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

babaak (2014/12/24),الوابا (2016/10/31)

13. Top | #19

میزان امتیاز
    175
    نمونه این اتفاقات کم در استرالیا اتفاق نمیفته(حداقل بر اساس چیزی که من تو خبرها میبینم ) . ولی من نمیدانم چرا فقط باید ما ایرانی ها هستیم که اگر یکی جد اندر جدش هم ایرانی بود و کار خلافی کرد باید شرمنده از ملیت خودمون باشیم ؟ آیا این دلیلی بر خود کم بینی و احساس حقارت در ما نیست ؟ به نظر من بیشتر از هر چیزی این جای سوال داره که چرا یه نوجوان 15 ساله که در اینجا هم بزرگ شده باید به این نقطه برسه که دست به جنایت بزنه . به نظر من اگر قراره کسی شرمنده باشه باید دولت استرالیا شرمنده باشه که نوجوانی که در این کشور بزرگ میشه تا این اندازه به پوچی میرسه که دست به چنین کاری میزنه .

14. 6 کاربر مقابل از رامتین123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

aliie62 (2015/10/14),Mehnoosh-Mohamad (2015/10/14),spark (2015/10/15),yaSigol (2015/10/14),الوابا (2016/10/31),دامون (2015/10/14)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12