سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 115

موضوع: اخبار مهاجرتی

1. Top | #21

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    راستش تگ محرمانه خورده بود (فکر کنم به خاطر شرایط جاری) ولی نظرم اینه که واکنش سریع و به موقعیه از طرف دولت برای اینکه آدمهایی مثل این دیوونه نتونند وارد استرالیا بشوند و بعد از ورود هم نتونند تو استرالیا بمونند .
    به زودی جزییاتش مشخص میشه .

2. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shohi (2014/12/20)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    175
    منطقیش اینه که چکهای بیشتر و دقیقتری انجام بدهند اما نه فقط برای ایرانیها ، همه ! ولی من با چیزایی که شنیدم و اخباری که کنار هم گذاشته ام دارم به این نتیجه میرسم که این مورد داستانی طراحی شده بوده. بوی سیاست انگلیسی ازش به مشامم میرسه

4. 3 کاربر مقابل از spark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

shohi (2014/12/20),محمد (2014/12/17),حمید (2015/02/21)

5. Top | #23

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط spark نمایش پست ها
    منطقیش اینه که چکهای بیشتر و دقیقتری انجام بدهند اما نه فقط برای ایرانیها ، همه ! ولی من با چیزایی که شنیدم و اخباری که کنار هم گذاشته ام دارم به این نتیجه میرسم که این مورد داستانی طراحی شده بوده. بوی سیاست انگلیسی ازش به مشامم میرسه
    والله دروغ چرا آقای بزرگ تا قبر آه آه آه
    این لایحه که ما دیدیم ، تهیه اش مال یه روز دو روز نبود . فکر کنم باید مثل نبرد کازرون یه گوشمالی درست و حسابی به این اینگلیسای بی ناموس بدیم

6. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

shohi (2014/12/20),محمد (2014/12/17)

7. Top | #24

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    والله دروغ چرا آقای بزرگ تا قبر آه آه آه
    این لایحه که ما دیدیم ، تهیه اش مال یه روز دو روز نبود . فکر کنم باید مثل نبرد کازرون یه گوشمالی درست و حسابی به این اینگلیسای بی ناموس بدیم
    اینکه آدم هر چیزی رو از رو ظاهر نباید بپذیره کاملا منطقیه. حتی اگه واقعا ظاهر ماجرا همون اصل ماجرا باشه، بازهم این حق ماست سوالاتی رو بپرسیم. مثل اینکه آیا اون فرد داشته نقش بازی می کرده؟آیا واقعا مرده؟ و نظایر این. من رو یاد سیزن ۵ سریال ۲۴ و ماجرای گروگانگیری در فرودگاه توسط عدی ای روس میندازه. اما سعی می کنم از زاویه تشکیکی به قضیه نگاه نکنم. اما این باعث نمیشه همه احتمالات رو در نظر نگرفت.

Sent from my Android Phone using Taptalk
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

8. Top | #25

میزان امتیاز
    175
    اون نفر حتما مرده ، شک نکنید! موردی که من میگم قرار دادن اون فرد در چنین موقعیت و گروگانگیری احمقانه است. از طرفی هم هیچکس ازش طرفداری نکرده. کامیونیتی مسلمانان استرالیا حتی از گرفتن مراسم تشییع جنازه هم براش سر باز زده و گفته به ما ربطی نداره. این وسط چند پوینت خوب گیر دولت اومد. 1- رفتار راحت تر با پناهجویان 2-قدرت دادن بیشتر به پلیس در برخورد با مسلمانان 3-سرکوب و محکوم کردن مسلمانان 4-خراب کردن ایران 5-کوبیدن احزاب مخالف در خصوص تمام مواردی که از پناهجویان و حقوق بشر دفاع میکنند 6-اقدام به حرکت در راستای قوانین سلب شهروندی از کسانی که نمیخوانشون ( مثل کانادا )
    حالا بعدا دستاوردهای این ماجرا بهتر مشخص میشه.
    تنها مواردی که بحث برانگیز شده و من در هر کجا که بتونم روش تکیه میکنم اینه که 1- چرا استرالیا این آدم را وقتی که اینترپل و ایران دنبالش بوده ، به عنوان پناهجو نگهداشته و اصلا نرفته در خصوص سابقه اش تحقیق کنه 2- اینهمه جرم این طرف در استرالیا مرتکب شده و راست راست راه میرفته 3- سیستم قضایی و پلیسی استرالیا در مقابل پول سر تعظیم فرود میاره ( مثل همه جای دیگه )

البته من نه مسلمانم و نه متعصب در خصوص ملیت و ایران و .... ولی باید منطقی بود و با چشم باز و بیطرف همه چیز را دید.

9. 2 کاربر مقابل از spark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

محمد (2014/12/19),حمید (2015/02/21)

10. Top | #26

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    کاملا درسته، در هر صورت منطق حکم می کنه که وقتی حادثه ای رخ بده، حتی خیلی بد، ازش کمال استفاده رو بکنید. نظیر استفاده ای که آمریکا از حوادث ۱۱ سپتامبر کرد و منطقی بود. استفاده از فرصت های گذرا برای رسیدن به اهداف مشخص.

Sent from my Android Phone using Taptalk
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

11. Top | #27

میزان امتیاز
    29
    منم با اسپارک و محمد موافقم.این یارو توی این بیست و اندی سال هر غلطی خواسته تو استرالیا کرده مگه میشه تحت نظر نباشه.نمیخوام زیاد دایی جان ناپلئون بازی در بیارم ولی فکر میکنم این قضیه به نپذیرفتن پناهجو توسط استرالیا و اعتصاب غذای اون پناهجوی ایرانی و فشاری که سازمان های بین المللی به استرالیا وارد می کنند ارتباط داشته باشه.
    فقط امیدوارم استرالیا کار احمقانه کانادا رو نکنه و به ایرانیها سیتیزنی بده و بازی در نیاره.فکر کن بعد 4 سال که تو استرالیا موندی سیتیزنت نکنن
    ویرایش توسط davood267 : 2014/12/20 در ساعت 08:28 PM

12. Top | #28

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    خبر خوب اینه که ایالت ویکتوریا مجددا ارائه اسپانسری رو به رشته های ICT از پنچم ژانویه امسال از سرخواهد گرفت .

13. Top | #29

میزان امتیاز
    87

تغییرات احتمالی در برنامه مهاجرت 16-2015

دوستان خوبم این تاپیک رو درست کردم تا در خصوص تغییرات احتمالی در برنامه مهاجرت استرالیا برای سال 2015و 16 بحث های مرتبط رو پیگیری کنیم.
    به عنوان اولین مطلب :
    گزارشی که براتون میگذارم حاوی اطلاعات با ارزشی که حداقل 2 تا کمک میکنه: 1- مشاغلی که احتمالا امسال از لیست SOL خارج می شوند و یا اضافه می شوند و یا فلگ دار باقی می مونند رو نشون میده 2- وضعیت فعلی اشتغال و بازار کار استرالیا تا حدودی میشه درک کرد( مثلا به صراحت پیشنهاد شده که حسابداری یا دندانپزشکی یا مهندسی معدن از لیست خارج بشن)

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...90790515,d.bGg

اگه لینک کار نکرد این عبارت رو گوگل کنید:
    Submission to the Department of Industry for the 2015‐16 Skilled Occupation List
    لطفا نظرتون رو بفرمایید.
    ممنون

14. 6 کاربر مقابل از hamsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/04/19),ellen (2015/04/30),lena (2015/04/15),saharb66 (2015/04/15),shohi (2015/08/15),دامون (2015/04/18)

15. Top | #30

میزان امتیاز
    21
    اگر حسابداری رو از لیست خارج کنن همه برنامه های ما بهم میریزه ... اصلا نمیتونم بهش فکر کنم
    در دوران قبل از " اول ماجرا " به سر می بریم ... در حال زبان خوندن برای 7 آکادمیک

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین